Бюкфюрдо

Курортне містечко Бюкфюрде розташоване на північному сході області Ваш, на місці, де зустрічаються гряда альпійських гір і Мала угорська низовина. Місто отримало світову славу завдяки своїй лікувальній воді. Щороку сюди приїжджають близько мільйона гостей, причому в основному з-за кордону. Восени 1957 р. тут, на більш ніж кілометровій глибині було виявлено велику кількість гарячої термальної води з цінними мінеральними речовинами. У 1962 році тут відкрився купальний басейн. Через три роки бюкська вода отримала офіційний статус лікувальної мінеральної води.

Лікувальні властивості бюкської води

Вода видобувається з глибини 1282 м. Її температура на поверхні складає +55 ° С. Вона відноситься до групи кальціє-магніт-гідрокарбонатних вод зі значним вмістом фтору, йоду, заліза і високим вмістом вуглекислоти.

Показання:

Місцеві води показані при склерозі, пошкодженнях хрящового диска, крихкості кісток; люмбаго, виразкової хвороби шлунку, подагрі; хронічному запаленні суглобів; для реабілітації після ортопедичних і нейрохірургічних операцій; відновленні після травм; а також при хронічних жіночих і урологічних запаленнях.

Протипоказання:

Бюкські термальні води протипоказані при важких захворюваннях серця і судинної системи; тромбозі; наявності злоякісних пухлин; туберкульозі; вагітності; гострих запальних захворюваннях.

Лікувальна купальня:

Купальня розташована в окремому лікувально-туристичному комплексі, в двох кілометрах від села Бюк. На території 13 га знаходиться Парк лікувальної купальні і рекреації. У купальні шість термальних (32-34 ° С), чотири лікувальних (32-39 ° С), три дитячих, лікуючий і глибокий басейни, гірка, а також басейн з гладкою поверхнею води. Зверніть увагу! У Бюкській лікувальній купальні можна пройти медичне обстеження на найвищому рівні. Індивідуальні комплекси процедур складаються лікарями-фахівцями, грунтуючись на загальному стані пацієнта і його захворюваннях. Застосовуються масаж, підводний масаж, перлова, вуглекисла, вагова ванни, лікувальні обгортання, індивідуальна і групова лікувальна гімнастика, електротерапія, а також альтернативні процедури: лікування лазером, повітротерапія, рефлексний і тайський масаж ...

Місцеві пам'ятки:

За 20 км від Бюкфюрде розташоване місто Кесег, що таїть в собі дух атмосфери Середньовіччя. Тут варто оглянути стоїть на Головній площі церква Серця Ісуса, площа Юришича - мабуть, найкраще зберігся в Угорщині пам'ятник Середніх століть, а також фортеця, міські музеї. У гірському масиві Кёсёг можна прогулятися до Семи джерел, які придбали сьогоднішній вигляд в 1896 р напередодні святкування тисячоліття приходу угорців на територію їх нинішнього держави. Вода тут питна, так що можна спробувати її з усіх семи джерел. В мальовничій місцевості розташовані штирійські будинки, побудовані в XVIII в. жителями міста Кёсёг для лісників з Штирії. В одному з будинків відкритий Музей лісництва. Чудове місце - парк Іротткё, розташований в неповторній місцевості з кристально чистим гірським повітрям і різноманітними історичними пам'ятками. З найвищої точки Задунавья відкривається чудова панорама Східних Альп, в ясні дні видно Балатон. Цікаво побувати в трьох маленьких поселеннях, розташованих біля підніжжя Кёсёгского гірського масиву: Цак, Велем, Босок, подивитися на їх природні цінності і архітектурні будови. Погреби в Цаке - важлива архітектурна пам'ятка цих місць. З кінця XIX в. в них зберігають не вино, а солодкі каштани і фрукти. Привертає каплиця, що стоїть на горі Святого Віда біля села Велем. Босок відомий замком Шібрік, який був мисливським «будинком» короля Матяша. Сьогодні він перетворений в замок-готель.

Хімічний склад води в мг на 1 л розчинених у воді речовини

Натрій 3800 Хлор 1920 Метаборна кислота 40
Калій 200 Бром 5,3 Метакреснієва кислота 43
Аммоній 29,5 Йод 0,87 Вільна вуглекислота 843
Кальцій 164 Фтор 3,8 Всього 926
Магній 55 Сульфат 520    
Всього катіонів 4248,5 Гідрокарбонат 7060    
    Всього фосфатів 0,08    
    Всього аніонів 9510,05    

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

26.06 Лавандове поле – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша

Івано-Франківськ - Лавандове поле – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша, Ukraine 26 черв. - 26 черв.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

26.06 Вікенд у бойків: Гошівський монастир - Інтерактивний музей - Медоварня - Сироварня

Івано-Франківськ - Гошів - Вигода - Новий Мізунь, Ukraine 26 черв. - 26 черв.