Дебрецен

Дебрецен - бальнеотерапевтичний рівнинний курорт лісостепової зони на висоті 108 м над рівнем моря, що розташований на сході Угорщини, в 220 км від Будапешта. Дебрецен - східна столиця, друге за величиною місто країни, економічний і культурний центр краю. Розташований у межах Середньодунайської рівнини, в годині їзди від річки Тиси.

Курорт з термальним комплексом та готелі для прийому гостей розташовані на півночі міста в лісопарковій зоні - "Великий ліс - "Надьерде", на площі 92 га. Великий лісовий масив завжди відігравав велику роль у житті Дебрецена. Він захищав місто від холодних північних вітрів, очищав повітря міста.

Від початку XIX ст. Дебрецен поступово перетворився на місце відпочинку і розваги городян, а в 1937 р. тут було створено першу в країні природоохоронну зону. Рослинний світ Великого лісу представлений майже тисячею рослин з усього світу. Перша купальня була побудована в Дебрецені в 1826 р. У 1932 р. при проведенні нафторозвідувальних робіт на межі міста були розкриті термальні води, що послужили основою будівництва великого курортного комплексу.

На території Великого лісу розміщуються курортний комплекс, термальний комплекс Акватікум, Парк атракціонів, Зоопарк, Дебреценський Університет, Ботанічний сад Університету, ставок, де можна покататися човнах, і так званий Жаб'ячий ставок. Тісно пов'язані з термальною купальнею пляж з 6-ма басейнами і унікальна в Угорщині крита середземноморська купальня розваг, побудована влітку 2003 р.

Атмосферу південного курорту створюють не тільки рідкісні тропічні рослини, але і всілякі гірки, купальні печери, гідромасажні басейни, гейзери, "ріки- потоки", водоспад, стіна для лазіння, дитячі басейни-жабники, 11 гірок різної форми та інші розважальні елементи.

 

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

04.06 Збараж, замки та Тернопіль

Івано-Франківськ - Збараж - Тернопіль, Ukraine
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати