Егер

Егер - старовинне місто-курорт з великою історичною спадщиною, найдавнішими купальнями і первозданною природою, де можна не лише добре відпочити, але і дізнатися багато нового про історію Угорщини, а також поправити своє здоров'я.

Одне з найкрасивіших міст північної Угорщини, Егер, - це не просто адміністративне місто, а й великий культурний, історичний та виноробний центр, а крім усього, місто-курорт з найдавнішою купальною культурою.

Егерські купальні знаходяться неподалік від турецької лазні і також наповнюються безпосередньо з термальних джерел. Однак, у той час як вода в басейнах лазні має температуру +31 °C, вода в купальнях відрізняється і за складом, і за температурою.

Загалом пляжно-купальний комплекс являє собою сім термальних басейнів для дорослих та один для дітей, а також два басейни з ефектом джакузі, підводним масажем, водоспадом і "перловим ложе". Щоб відчути в повну силу колориту Егера, треба побувати в Старому місті, помилуватися готичними шпилями кафедральним собору і барокканскімі завитушками Ліцею, відвідати сербську православну церкву та подання міського театру Геза Гардоні. Любителям пригод сподобаються загадкові печери егерських околиць.

А на завершення, добре відвідати Долину красунь, де кращі винороби регіону дозволять не тільки продегустувати, але і купити на пам'ять знаменитих егерських вин.

 

 

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
package
  • Рекомендуємо
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 1,290грн Переглянути тур

Знайомтесь - Карпати!

Івано-Франківськ - Яремче - Буковель, Ukraine