Егерсалок

Егерсалок - популярний курорт в Угорщині. Тут можна чудово відпочити, оздоровитися і пройти різноманітні ефективні лікувальні програми.

Курорт Егерсалок, вважається порівняно новим, оскільки став приймати гостей з 2006 року. Центральною визначною пам'яткою курорту є незвичайне термальне джерело - соляний пагорб, що дав можливість заснувати тут водолікарню і побудувати безліч лікувальних купалень. А це сприяло тому, що лікувальні тури до Угорщини нині складають гідну конкуренцію іншим пропозиціям закордонного відпочинку.

Егерсалок являє собою невелике село, в якому проживає всього близько двох тисяч чоловік. Знаходиться селище в 6 км від старовинного міста Егер біля підніжжя гірських схилів Бюкк і Матра.

Досить незвичайною визначною пам'яткою Егерсалока є джерело термальної води, насиченої мінеральними елементами. Тому там, де по схилах струмує вода, утворилися соляні пагорби, які постійно збагачуються новими порціями мінералів. Такі відкладення на поверхні займають площу 1200 кв.м. Подібні геологічні утворення існують ще в Памуккале (Туреччина) і на території Національного парку Йосеміт (США). Однак у Європі це єдина в своєму роді формація.

У 1992 році Міністерство охорони здоров'я визнало воду соляного пагорба лікувальною. Вона б'є з глибини 410 метрів, має температуру 65-68ºС і характеризується своїм унікальним хімічним складом. Ця вода містить дванадцять біологічно незамінних і сім сприятливо діючих на організм мікроелементів. Головним чином, до складу води входять гідрокарбонати магнію і кальцію, а також значна кількість метасіліцієвой кислоти та натрію. Вода джерела рекомендована для лікування ревматичних, суглобових захворювань і застосовується в реабілітаційних курсах, пов'язаних з відновленням здоров'я після травм рухового апарату.

Однак будьте уважні: вода протипоказана при наявності високої температури, тромбозу, туберкульозу, гіпертиреозу, інфекційних захворювань, серцевої або дихальної недостатності і деяких інших недуг. Тому перед проходженням водних процедур обов'язково консультуйтеся у досвідченого лікаря.

Курорти Угорщини постійно намагаються створювати відмінні умови для відпочинку. Так, в Егерсалоку на підставі наявного цілющого джерела у вигляді соляного пагорба був створений цілий оздоровчо-профілактичний комплекс, розташований прямо на схилі височини.

Комплекс має кілька купалень, що займають загальну площу близько 11 тис.кв.м. Із цієї площі 1900 кв.м було відведено сімнадцяти зовнішнім і внутрішнім басейнам. Тут можна зустріти водні гірки, печерний і сидячий басейни, басейни з луною та інші.

Оздоровчий відпочинок в Егерсалоку гармонійно доповнюють велнес-процедури. Вони представлені проведенням часу в косметологічних кабінетах, ароматичних кімнатах, джакузі і навіть російській лазні. Також мандрівників зацікавлять своєрідні процедури в саунах, в яких використовуються морська сіль, мед, лід або пиво. Крім того, комплекс окремо має фітнес-центр, де індивідуально для кожного відвідувача можуть розроблятися тренувальні програми.

 

 

 

 

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
package
  • Рекомендуємо
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 1,290грн Переглянути тур

Знайомтесь - Карпати!

Івано-Франківськ - Яремче - Буковель, Ukraine