Море

Болгарія. Автобус з Івано-Франківська

 Bulgaria
3,780грн / Особа

Дати

01.06.2024 - 09.09.2024

Маршрут

Івано-Франківськ - Коломия - Заболотів - Снятин - Чернівці

Опис

 Графік виїздів по маршруту:


Львів - Стрий - Долина - Калуш - Івано-Франківськ - Коломия - Заболотів - Снятин - Чернівці - Румунія -
Бальчик - Албена - Кранево - Золоті Піски - Св. Костянтин та Єлена - Варна - Бяла - Обзор - Св. Влас - Єленіте - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє 

 

ЩОДЕННІ ВИЇЗДИ з 01.06.2024 - 09.09.2024

Вартість проїзду автобусом Івано-Франківськ - Болгарія - Івано-Франківськ - 3780 грн

Вартість проїзду в одну сторону - 2800 грн

 

Час відправлення з

України 

Місце посадки/висадки пасажирів 

Час прибуття до України  

07:00

Львів

з/д вокзал (паркінг)

-

07:45

Стрий

заправка «ОККО», вул. Болехівська 49

-

08:45

Долина

«Кільце»

 -

09:25

Калуш

заправка «WOG»

 -

10:05

Івано-Франківськ

заправка «ОККО», вулиця Галицька, 201А

 -

11:00

Коломия

кафе «Зруб»

-

11:15

Заболотів

біля «АТБ»

-

11:30

Снятин

площа біля Ратуші

-

12:45

Чернівці

заправка «Stels», біля з/д вокзалу

 

КПП Порубне – Сірет

Переїзд по Румунії

Передбачена зупинка на обід (за бажанням, за власні кошти) - АДЖУД

КПП РУСЕ

17:00

Час прибуття до

Болгарії

Місце посадки/висадки пасажирів

Час відправлення з

Болгарії

-

Балчик

АЗС на колі, при в'їзді на курорт

16:00

-

Албена

при в’їзді на курорт

15:45

-

Кранево

Мінімаркет, вул. Дунав 38

15:30

-

Золоті піски

готель «Горизонт»

15:15

-

Св. Костянтин та Єлена

готель «Казино», автобусна зупинка "Ботанічний сад"

15:00 

-

Варна

пл. Святих Кирила і Мефодія 2

14:45

-

Бяла

заправка

14:15

-

Обзор

АЗС «Лукойл», на виїзді з міста

14:00

-

Св. Влас

заправка, готель «Джулія»

13:15 

-

Єлените

зупинка громадського транспорту, навпроти готелю «Zornitsa Sands SPA»

12:55

-

Сонячний берег

готель «Кавказ»

12:20

-

Несебр

готель «Феста Панорама»

12:00

-

Равда

центральна площа

11:55

-

Ахелой

АЗС при в'їзді на курорт

11:45

-

Поморіє

площа «Старого пансіонату», вул. Солна 86

11:30 

 

Розкладка з місцями в автобусі може змінюватись!

  • Всі чартерні рейси обслуговують комфортні автобуси із зручними відкидними сидіннями, системою кондиціонування повітря.
  • Санітарні зупинки на маршруті - кожні 3,5 - 4 години. Для відвідин убиральні рекомендується мати з собою дрібні гроші (євро, долари, леї або леви).
  • На зупинках туристам пропонується чай, кава, круасани, печиво, вафлі до напою (безкоштовно).
  • На зупинках в Румунії можна зробити покупку за валюту, але здачу дадуть в румунських леях.
  • При замовленні тільки проїзду, турист виходить на зупинці (перелік зупинок автобуса нижче) і в день виїзду - очікує автобус в призначений час на тій же зупинці.
  • Кожен турист має право провозити 1 валізу або велику сумку в багажнику. Для уточнення з перевезення додаткового багажу прохання звертатися в офіс компанії. Весь багаж при посадці в автобус маркується.
  • Остання точка маршруту - місто Созополь.

 

Вас очікує два кордони: Україно – Румунський КПП, Порубне - Сірет, та Румуно - Болгарський КПП, Русе-Дунав мост.
  • При наявності необхідного пакету документів Ви разом із групою проходите паспортний та митний контроль.
  • Процедура перетину кордону може тривати близько 4 годин і більше, тому варто запастися терпінням.
  • До країн Євросоюзу дозволяється ввозити 2 пачки сигарет, 1 л. міцного алкогольного напою,  або 2 л. вина, або 5 л. пива на особу. Штраф за перевищення ліміту 100 евро за одиницю надлишку.
  • Під час проходження митного контролю можуть попросити пред'явити до огляду багаж. На території кордону НЕ МОЖНА виходити з автобусу без дозволу прикордонників, курити, знімати на фото і відеоплівку.
  • На поставлені запитання відповідати чітко та лаконічно, не жартувати. Переборовши всі ці нудні, але неминучі вимоги, Ви нарешті потрапите на територію Болгарії.
  • Щиро просимо всіх туристів не порушувати вимог, відносно перебування на території держав Шенген договору, ближнього зарубіжжя, а також не забувати про етикет, про рівень свого виховання і про почуття гумору.
Увага! Велике прохання до туристів в день виїзду з Болгарії не вимикати телефони і слідкувати за наявністю коштів на рахунку для можливості супроводжуючим зв’язатися з пасажирами в разі форс-мажорних обставин.

За несвоєчасне повідомлення пасажирами про форс-мажорні обставини, спізнення на автобус, неявку пасажирів на зупинку, в разі повідомлення туристом або туристичною фірмою неправильних телефонів пасажирів!
Туроператор не несе відповідальності за їхню посадку на рейс! 

УВАГА!!!
ПАЛІННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГАРІЇ 
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!! ШТРАФ ВІД 150 ЄВРО
 

Важливі номери телефонів:

Посольство України, Болгарії
1618, Болгарія, м. Софія,
ЖК «Овча Купел», вул. Боряна, 29
Телефон: 359-2-9559478  Факс: +359-2-9555247
Телефон: 359 52 614 770, 614 771
Туристична поліція                      166
Швидка допомога                        150
Дорожня аварійна служба       91146
Пожежна служба                         160

* - розрахунок за туристичні послуги здійснюється в гривнях, по курсу Нацбанку, встановленому на день оплати.

 

Включено

  • Проїзд по маршруту автобусом євро класу

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • Особисті витрати
  • Страхування

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 20 вер. - 29 вер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

23.06 На гуцульське весілля у Верховину

Івано-Франківськ - Криворівня - Верховина - Ворохта, Ukraine 23 черв. - 23 черв.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

29.06 Колочава, Синевир і Шипіт

Івано-Франківськ - Синевир - Колочава - Шипіт - Івано-Франківськ, Ukraine 29 черв. - 29 черв.