Море

Автобус до Болгарії з Івано-Франківська

 Bulgaria
1,780грн / Особа

Дати

31.05-25.09

Маршрут

Львів - Стрий - Долина - Калуш - Івано-Франківськ - Коломия - Заболотів - Снятин - Чернівці

Опис

 

Графік виїздів:

Місяць

Виїзд з України

Виїзд з Болгарії

Травень

31

-

Червень

Щоденно

Щоденно

Липень

Щоденно

Щоденно

Серпень

Щоденно

Щоденно

Вересень

1-25

1-27

Вартість проїзду:

Дата

Тривалість туру

 Дорослі

Діти до 13.99 р.

 Студенти до 21 року 
(стаціонар)

Пенсіонери

31.05 - 25.09

до 14 ночей

1780 гривень

14-20

1941 гривень

21-22

2588 гривень

23 ніч і більше

під запит

Розкладка з місцями в автобусі може змінюватись!

Автобуси обладнані кондиціонерами, аудіо, відео системами, туалетами. Автобуси супроводжують керівники групи.
Орієнтовний час в дорозі - 24 години.
На території Румунії передбачена зупинка на обід.
Передбачені зупинки кожні 3-4 години.

Час відправлення з
України

Місце посадки/висадки пасажирів

Час прибуття до
України 

08:00

Львів

головний автовокзал (вул. Стрийська 109)

-

08:45

Стрий

заправка «ОККО», вул. Львівська

-

09:45

Долина

«Кільце»

 -

10:25

Калуш

заправка «WOG»

 -

11:05

Івано-Франківськ

«Космос»

 -

12:00

Коломия

кафе «Зруб»

-

12:15

Заболотів

біля «АТБ»

-

12:30

Снятин

площа біля Ратуші

-

13:45

Чернівці

заправка «Stels», біля з/д вокзалу

-

Переїзд по Румунії
Передбачена зупинка на обід (за бажанням, за власні кошти)

 КПП РУСЕ

17:00

Час прибуття до
Болгарії

Місце посадки/висадки пасажирів

Час відправлення з
Болгарії

під запит

Балчік

АЗС на колі, при в'їзді на курорт

під запит

Албена

при в’їзді на курорт

Кранево

ресторан «Бочка»

Золоті піски

готель «Горизонт»

Св. Костянтин та Єлена

готель «Казино», автобусна зупинка "Ботанічний сад"

-

Варна

площа Св. Марії Луції

14:45

-

Бяла

заправка

14:15

-

Обзор

АЗС «Лукойл», на виїзді з міста

14:00

-

Св. Влас

заправка, готель «Джулія»

13:15

-

Єлените

зупинка громадського транспорту, навпроти готелю «Zornitsa Sands SPA»

12:55

-

Сонячний берег

готель «Кавказ»

12:20

-

Несебр

готель «Феста Панорама»

12:00

-

Равда

центральна площа

11:55

-

Ахелой

АЗС при в'їзді на курорт

11:45

-

Поморіє

площа «Старого пансіонату», вул. Солна 86

11:30

 

Важлива інформація в дорогу:

1. АВТОБУС:

  • Посадка туристів в автобус розпочинається за 30 хв. до виїзду. Просимо не спізнюватись, автобус слідує за графіком. В разі спізнення автобус очікує максимум 10 хв.
    Посадка в автобус здійснюватиметься після вимірювання температури, та при наявності в туриста захисної маски.
  • Правила поведінки туристів в автобусі: (Витяг з Постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 18 лютого 1997 р. N 176) туристу-пасажиру забороняється:
    • під час руху відволікати увагу водія від керування транспортним засобом; 
    • порушувати громадський порядок;
    • посадка та проїзд в автобусі у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння 
    • категорично забороняється розпивати спиртні напої під час подорожі;
    • ходити по автобусі під час руху (штраф оплачує порушник ПДР);
    • розміщувати багаж у тих місцях, де це перешкоджає вільному пересуванню пасажирів по салону; 
    • перевозити багаж та ручну поклажу на сидінні;
    • зберігати на верхніх полицях скляну тару, легкозаймисті та вибухонебезпечні та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.
  • Туалет в автобусі зачинений в санітарних цілях. Для користування туалетом передбачені санітарна зупинки кожних 3-4 години у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами
  • Під час руху по маршруту туалети є платними. Просимо мати із собою дрібні гроші для оплати(євро, долари).
  • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі не будуть подаватися! Заборонено законом в санітарних цілях!
  • Турист несе матеріальну відповідальність за пошкоджене майно в автобусі;
  • У разі зміни місця посадки або висадки на курортах турист зобов’язаний повідомити про це керівника групи на рейсі. Кількість та місця зупинок визначені чартерною програмою;
  • У разі спізнення на посадку в автобус турист зобов’язаний зв’язатись з керівником групи за телефоном вказаним у інфолисті, надати інформацію щодо свого місця знаходження та самостійно вирішити питання приєднання до основного складу групи;
  • Увага! Безпека дітей, які подорожують разом з батьками чи окремими керівниками груп (вчителі, вихователі), збереження їх здоров’я та контроль за поведінкою належить до обов’язків батьків (вчителів, вихователів). Керівник групи (представник тур фірми оператора) здійснює загальний контроль за дотриманням порядку виконання програми туру та успішне її завершення;
  • Туроператор не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, корки на дорогах, погодні умови, що спричинили зміну графіку руху автобуса, а також за втрачені документи (паспорти, доручення на дітей та ін.);
  • Туроператор  не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.
  • Для зручності рекомендуємо мати із собою в дорозі вільний одяг і взуття, маленьку підголівну подушечку. Курити в салоні автобуса забороняється!


2. КОРДОН:

Вас очікує два кордони: Україно – Румунський КПП, Порубне - Сірет, та Румуно - Болгарський КПП, Русе-Дунав мост.
  • При наявності необхідного пакету документів Ви разом із групою проходите паспортний та митний контроль.
  • Процедура перетину кордону може тривати близько 4 годин і більше, тому варто запастися терпінням.
  • До країн Євросоюзу дозволяється ввозити 2 пачки сигарет, 1 л. міцного алкогольного напою,  або 2 л. вина, або 5 л. пива на особу. Штраф за перевищення ліміту 100 евро за одиницю надлишку.
  • Під час проходження митного контролю можуть попросити пред'явити до огляду багаж. На території кордону НЕ МОЖНА виходити з автобусу без дозволу прикордонників, курити, знімати на фото і відеоплівку.
  • На поставлені запитання відповідати чітко та лаконічно, не жартувати. Переборовши всі ці нудні, але неминучі вимоги, Ви нарешті потрапите на територію Болгарії.
  • Щиро просимо всіх туристів не порушувати вимог, відносно перебування на території держав Шенген договору, ближнього зарубіжжя, а також не забувати про етикет, про рівень свого виховання і про почуття гумору.
Увага! Велике прохання до туристів в день виїзду з Болгарії не вимикати телефони і слідкувати за наявністю коштів на рахунку для можливості супроводжуючим зв’язатися з пасажирами в разі форс-мажорних обставин.

За несвоєчасне повідомлення пасажирами про форс-мажорні обставини, спізнення на автобус, неявку пасажирів на зупинку, в разі повідомлення туристом або туристичною фірмою неправильних телефонів пасажирів!
Туроператор не несе відповідальності за їхню посадку на рейс! 

УВАГА!!!
З 1.05.2012 ПАЛІННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГАРІЇ 
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!! ШТРАФ ВІД 150 ЄВРО
 

Важливі номери телефонів:

Посольство України, Болгарії
1618, Болгарія, м. Софія,
ЖК «Овча Купел», вул. Боряна, 29
Телефон: 359-2-9559478  Факс: +359-2-9555247
Телефон: 359 52 614 770, 614 771
Туристична поліція                      166
Швидка допомога                        150
Дорожня аварійна служба       91146
Пожежна служба                         160

* - розрахунок за туристичні послуги здійснюється в гривнях, по курсу Нацбанку, встановленому на день оплати.

 

Включено

  • Проїзд по маршруту автобусом євро класу

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • Особисті витрати
  • Страхування
  • ПЛР-тест

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
package
  • Рекомендуємо
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 1,290грн Переглянути тур

Знайомтесь - Карпати!

Івано-Франківськ - Яремче - Буковель, Ukraine