Море

Автобус до Болгарії з Івано-Франківська

 Bulgaria
3,180грн / Особа

Дати

31.05-18.09

Маршрут

Івано-Франківськ - Коломия - Заболотів - Снятин - Чернівці

Опис

 Графік виїздів по маршруту:


Івано-Франківськ - Коломия - Заболотів - Снятин - Чернівці - Румунія - Балчик -

Албена - Кранево - Золоті Піски - Чайка (р-он Золотих Пісків) -

  Сонячний День - Св.Константин і Елена - Варна - Бяла - Обзор - Святий Влас - Єленіте -

Сонячний Берег - Несебр - Равда - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созополь

 

№п/п

Виїзд з України

Приїзд в Болгарію

Виїзд з Болгарії

Приїзд в Україну

Кількість ночей на морі

19.

04.08

05.08

15.08

16.08

10, 16

20.

08.08

09.08

21.08

22.08

6, 12

21.

         

22.

14.08

15.08

26.08

27.08

11, 14

23.

19.08

20.08

29.08

30.08

6, 9, 13

24.

23.08

24.08

02.09

03.09

9, 11, 15

25.

25.08

26.08

04.09

05.09

7, 9, 13

26.

28.08

29.08

08.09

09.09

10, 16

27.

31.08

01.09

08.09

09.09

7, 13

28.

03.09

04.09

14.09

15.09

10, 14

29.

07.09

08.09

18.09

19.09

6, 10

30.

09.09

10.09

18.09

19.09

8 ночей

 Вартість проїзду автобусом Івано-Франківськ - Болгарія - Івано-Франківськ - 3180 грн

Вартість проїзду в одну сторону - 2400 грн

 

Курорт, зупинка

Час виїзду

УКРАЇНА

Івано-Франківськ, кінотеатр "Космос"

09.00

Коломия, готель "Монарх"

10.00

Чернівці, Автостанція "Вест Буковина" (вул. Руська, 248-О)

12.00

Созополь (ресторан "Чорне море")

15:00

Чорноморець (автовокзал)

15:15

Крайморіє (зупинка в центрі курорту)

уточнювати у диспетчера

Бургас, АЗС Лукоіл (на виїзді з міста)

15:45

Сарафово (зупинка "Аеропорт")

15:50

Поморіє (Старий автовокзал, вул.Солна)

16:00

Ахелой (АЗС Lukoil)

16:20

Равда (зупинка "Центр")

16:25

Несебр (готель «Феста Панорама»)

16:30

Сонячний Берег :

16:45 - 17:30

зупинка «Стадіон / Котва»

зупинка "Какао Біч / Фрегата / Regatta Palace"

зупинка "Континенталь"

зупинка "Арда"

зупинка "Свежесть / Автогара"

зупинка «Кубань»

зупинка "Оазис"

зупинка "Riva / Strandzha"

зупинка "Marvel/Sunny Day Club "

зупинка "Хелена Парк"

Св.Влас:

17:30-18:00

зупинка "АЗС Влас ОЙЛ"

зупинка "Маркет Меркурій"

зупинка "Dinevi Group"

зупинка "Форт Нокс"

Єленіте  (автобусна зупинка в центрі курорту)

17:45-18:00

Обзор:

18:30-19:00

перша зупинка при в'їзді в курорт зі сторони Варни "Офіс Riki-A"

зупинка "Автовокзал"

Бяла (зупинка "Бяла")

уточнювати у диспетчера

Варна  (зупинка навпроти Кафедрального Собору)

19:30-20:00

Св.Константин і Єлена (зупинка біля заїзду в комплекс)

19:45-20:15

Золоті Піски (біля адміністрації курорту)

20:30

Кранево (зупинка "Топмаркет")

20:45

Албена (зупинка на кільці перед в'їздом в курорт)

21:00

Балчик (АЗС "Лафі")

21:15

КПП Дуранкулак

 

 

Розкладка з місцями в автобусі може змінюватись!

  • Всі чартерні рейси обслуговують комфортні автобуси із зручними відкидними сидіннями, системою кондиціонування повітря.
  • Санітарні зупинки на маршруті - кожні 3,5 - 4 години. Для відвідин убиральні рекомендується мати з собою дрібні гроші (євро, долари, леї або леви).
  • На зупинках туристам пропонується чай, кава, круасани, печиво, вафлі до напою (безкоштовно).
  • На зупинках в Румунії можна зробити покупку за валюту, але здачу дадуть в румунських леях.
  • При замовленні тільки проїзду, турист виходить на зупинці (перелік зупинок автобуса нижче) і в день виїзду - очікує автобус в призначений час на тій же зупинці.
  • Кожен турист має право провозити 1 валізу або велику сумку в багажнику. Для уточнення з перевезення додаткового багажу прохання звертатися в офіс компанії. Весь багаж при посадці в автобус маркується.
  • Остання точка маршруту - місто Созополь.

 

Вас очікує два кордони: Україно – Румунський КПП, Порубне - Сірет, та Румуно - Болгарський КПП, Русе-Дунав мост.
  • При наявності необхідного пакету документів Ви разом із групою проходите паспортний та митний контроль.
  • Процедура перетину кордону може тривати близько 4 годин і більше, тому варто запастися терпінням.
  • До країн Євросоюзу дозволяється ввозити 2 пачки сигарет, 1 л. міцного алкогольного напою,  або 2 л. вина, або 5 л. пива на особу. Штраф за перевищення ліміту 100 евро за одиницю надлишку.
  • Під час проходження митного контролю можуть попросити пред'явити до огляду багаж. На території кордону НЕ МОЖНА виходити з автобусу без дозволу прикордонників, курити, знімати на фото і відеоплівку.
  • На поставлені запитання відповідати чітко та лаконічно, не жартувати. Переборовши всі ці нудні, але неминучі вимоги, Ви нарешті потрапите на територію Болгарії.
  • Щиро просимо всіх туристів не порушувати вимог, відносно перебування на території держав Шенген договору, ближнього зарубіжжя, а також не забувати про етикет, про рівень свого виховання і про почуття гумору.
Увага! Велике прохання до туристів в день виїзду з Болгарії не вимикати телефони і слідкувати за наявністю коштів на рахунку для можливості супроводжуючим зв’язатися з пасажирами в разі форс-мажорних обставин.

За несвоєчасне повідомлення пасажирами про форс-мажорні обставини, спізнення на автобус, неявку пасажирів на зупинку, в разі повідомлення туристом або туристичною фірмою неправильних телефонів пасажирів!
Туроператор не несе відповідальності за їхню посадку на рейс! 

УВАГА!!!
ПАЛІННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГАРІЇ 
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!! ШТРАФ ВІД 150 ЄВРО
 

Важливі номери телефонів:

Посольство України, Болгарії
1618, Болгарія, м. Софія,
ЖК «Овча Купел», вул. Боряна, 29
Телефон: 359-2-9559478  Факс: +359-2-9555247
Телефон: 359 52 614 770, 614 771
Туристична поліція                      166
Швидка допомога                        150
Дорожня аварійна служба       91146
Пожежна служба                         160

* - розрахунок за туристичні послуги здійснюється в гривнях, по курсу Нацбанку, встановленому на день оплати.

 

Включено

  • Проїзд по маршруту автобусом євро класу

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • Особисті витрати
  • Страхування

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 1,180грн Переглянути тур

03.03 Музичний вечір Івасюка на Опіллі

Івано-Франківськ-Рогатин-Чесники, Ukraine 03 бер. - 03 бер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.03 Корокуси, Синевир і Шипіт

Івано-Франківськ - Синевир - Колочава - Шипіт - Івано-Франківськ, Ukraine 10 бер. - 10 бер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.03 Хуст, термали і нічого зайвого

Івано-Франківськ - Хуст - Івано-Франківськ, Ukraine 10 бер. - 10 бер.