Карпати

Фотоквест Франківськом

 Івано-Франківськ, Ukraine
200грн / Особа

Квест-гра

Команда від 2 до 5 осіб. Мінімальна кількість - 3 команди 200 грн/ос.

Зручна для вас дата

для груп - щоденно, під запит

Час

Тривалість 2 год

Опис

Полюбляєте азарт, а не дуже любите цифри, факти, дати, історію? Ок. А як вам таке: цілісно споруди міста ми знаємо добре. І мешканці Івано-Франківська, і гості, які уже були на екскурсіях. Але по фотографії фрагменту декору визначити, яка будівля і у якій частині міста знаходиться, сфотографувати її і перебігти до наступної – це під силу навіть спеціалістам. Хочете спробувати? Фотоквест чекає на вас.

Правила

Мета: за найкоротший проміжок часу необхідно знайти максимальну кількість будівель, фрагменти яких зображені на фотографіях та сфотографувати одного й того ж учасника команди. Фото потрібно надіслати через Viber організатору та отримати максимальну кількість балів із можливих 200.

Комунікація. Протягом гри команди та ведучий ведуть переписку через Viber, чи інший узгоджений усіма учасниками, месенджер. Для кожної групи створюється окрема група, інформацію з якої знає тільки ведучий та група. Єдина інформація, яка поширюється для всіх – це проміжна турнірна таблиця, про набрані бали кожною із команд, яка оновлюється кожні 30 хвилин.

Таймінг квесту: 2 години.

Визначення переможця. Переможцем квесту стає команда, яка отримала максимальну кількість балів за найкоротший час. Ну і, звісно ж, як без подарунків!

Нарахування балів. За знаходження кожної будівлі та фото на фоні пам'ятки – команда отримує 10 балів.

У випадку необхідності – команда може попросити організатора надіслати підказку про споруду, яку важко знайти, надіславши текст «Прошу підказку про n». Підказка вартує команді 5 балів.

У будь-який момент гри команда може попросити отримати бонусне запитання, за яке нараховується 20 балів. Час на виконання цього завдання – 10 хвилин з моменту отримання командою завдання. До 10 хвилин часу необхідно вислати відео із виконаним завданням.

Команда, яка першою повідомить про повернення на базу та закінчення активної фази гри отримує бонусні 10 балів.

Таким чином, максимальна кількість балів, отриманих під час квесту – 200 балів.

Формування та логістика команди.

  1. Усі учасники діляться на команди максимум 5 осіб у команді.
  2. Кожна команда отримує конверт із пакетом завдань, який складається із фотографій фрагментів-елементів декору будівель Івано-Франківськ та карту центру міста.
  3. З цього моменту команди розпочинають квест тривалістю 2 години.
  4. Після повідомлення ведучому про закінчення активної фази гри командою чи вичерпання часу гри – усі команди повертаються на базу для підведення підсумків та нагородження.

Квест проводимо українською, англійською, польською, німецькою  мовами.

Замовляйте екскурсію по Івано-Франківську в  Турфірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

04.06 Збараж, замки та Тернопіль

Івано-Франківськ - Збараж - Тернопіль, Ukraine
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати