Карпати

Франик під мікроскопом

 Івано-Франківськ, Ukraine
700грн / Особа

Пішохідна екскурсія

Група до 10 осіб - 700 грн Група 11-50 осіб - 1000 грн

Зручна для вас дата

Щоденно, під запит

Зручний для вас час

Тривалість 1,5 год

Опис

Івано-Франківськ – це місто з багатовіковою історією, давніми традиціями, неординарним мистецьким життям та динамічною економікою. Місто засноване ще в середині XVIІ століття. В 1662 році отримало Магдебурзького  право, що передбачало надання міській громаді права здійснювати місцеве управління.  Тоді воно мало назву Станиславів, а в 1962 року з нагоди 300-річчя було перейменовано в Івано-Франківськ на честь видатного українського письменника Івана Франка.

Івано-Франківськ – серце Прикарпаття. В ньому поєднуються традиції Гуцульщини, Бойківщини, Опілля та Покуття. Століття польської та австрійської окупації позначилося на архітектурі, мові, менталітеті та звичках містян. Великий вплив також мали євреї, вірмени, німці, які тут проживали. Саме тому Івано-Франківськ не тільки зовні нагадує провінційне європейське містечко, а й самі люди тут мислять та діють по-європейськи.

Про відомі споруди міста без проблем можна прочитати в інтернеті. Там активно переписують топ 5, 7, 10, чи 15 місць, які ну неодмінно треба відвідати у Франківську. Але хочете зрозуміти його шарм? Хочете відчути себе першовідкривачем? Хочете побачити такі дрібниці, які навіть місцеві мешканці не знають і не помічають. Саме ці деталі непомітно створюють шарм давнього Станиславова. А ще ми погуляємо цікавими подвір'ячками та заглянемо у найцікавіші під'їзди центральних будинків міста Івано-Франківська. Отож, якщо ви любите нестандартні прогулянки – вам до нас! Запрошуємо.

Екскурсію проводимо українською, англійською, польською, німецькою  мовами.

Замовляйте екскурсію по Івано-Франківську в  Турфірмі «Надія» 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Європа
Від 5,351грн Переглянути тур

Містична Трансільванія

Львів - Івано-Франківськ - Буштень - Брашов - Бран - Пелеш - Кантакузіно - Івано-Франківськ - Львів, Romania 29 вер. - 01 жовт.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

30.09 Грибний тур + Старуня

Івано-Франківськ - Молодьків - Гвізд - Старуня, Ukraine 30 вер. - 30 вер.