Карпати

Гори кличуть

 Івано-Франківськ - Яремче - Маковиця - Галич – Івано-Франківськ, Ukraine

Проживання

1 ніч в Івано-Франківську

Харчування

сніданок, 2 вечері

Тривалість

2 дні / 1 ніч

Маршрут

Івано-Франківськ - Яремче - Маковиця - Галич – Івано-Франківськ

Опис

 Вартість туру - під запит

 

День 1.  Івано-Франківськ - Яремче - Маковиця – Івано-Франківськ

Зустріч групи на залізничному вокзалі.

Підйом до  Скель Довбуша, що є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю (вх. кв. – 25 грн /ос)

Гора Маковиця з її дивовижними ландшафтами, казковими краєвидами, природою, повітрям, атмосферою – найвища вершина Яремчанщини. ЇЇ висота - 984 м. над рівнем моря. Звідси відкриваються шикарні види. На півночі та на сході, далеко внизу синіє долина потоку Боярського. За ним видно полонинський хребет і гори Малева та Яворова. 

Вільний час біля водоспаду Пробій, що на річці Прут, де можна прогулятись  по місцевому ринку сувенірів, сфотографуватись коло ресторану  «Гуцульщина».

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря.

Поселення в NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська.

 

День 2.  Івано-Франківськ – Галич – Івано-Франківськ

Сніданок.

Галич – маленьке і затишне місто при впадінні річки Лукви у Дністер. А колись це був центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року.

Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Тепер на територіях, які охоплюють майже 80 квадратних кілометрів, знаходиться Національний заповідник “Давній Галич”.

На території заповіднику знаходиться: церква Успіння Пресвятої Богородиці (16 ст.), митрополичі палати, каплиця св. Василія (15 ст.), фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІ ст.) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла, Галичина могила (древній курган, де були знайдені човен, щит та різну зброю).

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття - музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич». Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля ( вх. кв. 40 грн/ос).

Музей історії давнього Галича - розташований у Митрополичих палатах — пам'ятці архітектури XVIII ст.У музеї представлено археологічні знахідки, виявлені під час досліджень Крилоського городища та його довкілля( вх. кв. 40 грн/ос).

У Музеї Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами( вх. кв. 70 грн/ос).

Повернення до Івано-Франківська.

Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття.  Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д. Сосновий,художники В. Вільшукі В. Шевчук, столяр М. Овчар отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храмиКатедральний собор  Св. Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.

Вечеря.

Трансфер на залізничний вокзал.

Включено

 • 1 ніч в Nadiya hotel
 • сніданок, 2 вечері
 • Страхування
 • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

 • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 18,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 24 трав. - 02 черв.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати
Від 2,395грн Переглянути тур

13-14.04 Все Закарпаття за вікенд

Чинадійово - замок Сент Міклош - замок Паланок - Мукачево - Синевир - Шипіт, Ukraine 13 квіт. - 14 квіт.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

20.04 Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї

Івано-Франківськ – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша, Ukraine 20 квіт. - 20 квіт.