Карпати
Писанкова Коломия
Індивідуальна екскурсія
Легкове авто + гід
Місцезнаходження
65 км. від Івано-Франківська
Зручна для вас дата
Щоденно, під запит
Зручний для вас час
Тривалість 6 / 7 годин
Опис
Вартість екскурсії - 2520 грн. В групі від 1 до 3 туристів.
По шляху Івано-Франківськ-Коломия
- Отинія – Угорницький монастир XVI ст. (За історичним переданням, перші ченці на території сучасних Угорників з’явилися ще в кінці XIII століття, коли славетні київські чернечі обителі були знищені монголо-татарськими військами. Можливо, з того часу й веде свою історію Спасо-Преображенський Угорницький чоловічий монастир, бо вже в середині XVI ст. він стає найвідомішим серед чернечих осередків на Прикарпатті. Поруч з монастирем знаходиться «Джерело дзвіньоха». За народним переданням, на місці джерела було явлення Божої Матері. Назва джерела – “Дзвіньоха” – походить від того, що, за переказами, багато хто з людей чув на цьому місці, як б’ють церковні дзвони. Цей церковний дзвін люди чули навіть тоді, коли в часи безбожницької радянської влади заборонялося дзвонити у дзвони навіть на Великдень).
- Оглядова екскурсія середмістям Коломиї, міське озеро, парк відпочинку. Історія міста Коломия сягає XII ст., коли були знайдені поклади солі. Біля шахт виникло поселення, яке з часом виросло у місто і своїми ярмарками навіть переважало Львів. В Коломиї знаходиться найбільший греко-католицький собор на території Західної України, який вміщає 5000 осіб.
- Музей Писанки (Сучасна Коломия відома на всю Україну незвичайним музеєм “Писанки”. Тут зібрана колекція з усіх регіонів України, писанки вишиті нитками, оздоблені бісером, насінням та соломкою).
- Музей Гуцульщини (Перший український музей Галичини, заснований у 1926 році. Колекційні збірки нараховують близько 50 тисяч експонатів і презентують всі види традиційного народного мистецтва гуцулів та покутян, починаючи зі XVII ст. до теперішнього часу. В музеї представлені такі види народного мистецтва: художня обробка дерева (різьба, інкрустація, випалювання, металу та шкіри, гончарство, декоративне ткання, килимарство, вишивка та одяг).
- Церква Благовіщення XVI ст. (Одна з найдосконаліших представниць гуцульської дерев'яної архітектури, крім того - одна з найдавніших серед них. Церква виглядає приземкуватою, виражено горизонтальної композиції. Подвір'я храму з боку вулиці обгороджене, на нього веде гарна брама з дашком, зроблена в гуцульській традиції. Дзвіниця, збудована у XVIII ст., є найпоширенішим на Гуцульщині різновидом дерев’яної дзвіниці типу “четверик на четверику”. Перший ярус - зрубний четверик, 2-й - відкрита аркада-галерея, увінчана невисоким наметовим дахом
- Костел оо. Бренардинців XVIII ст. у Гвіздці (Оплачується додатково - 300 грн). Комплекс споруд доби розвиненого бароко складається з костелу, келій, надбрамної барокової дзвіниці. Західний фасад прикрашений двома вежами на три яруси з бароковими дахами. Головний портал прикрашений подвійними колонами коринфського ордеру. У інтер'єрі залишки ліплення і стінописів. Дзвіниця прибудована в камені у 1899–1902 роках при збереженні барокового характеру. Мурована з каменю, у формі двоярусної з двома входами брами.
Замовляйте екскурсію в Туристичній фірмі «Надія» 050 434 09 58, (0342) 72 70 40 , tour@nadia.if.ua
Включено
- Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту
Додатково замовити
(не включено у вартість)
- вхідні квитки