Карпати

Писанкова Коломия

 Івано-Франківськ-Отинія-Коломия , Ukraine
840грн / Особа

Індивідуальна екскурсія

Легкове авто + гід

Місцезнаходження

65 км. від Івано-Франківська

Зручна для вас дата

Щоденно, під запит

Зручний для вас час

Тривалість 6 / 7 годин

Опис

Вартість екскурсії - 2520 грн. В групі від 1 до 3 туристів.

По шляху Івано-Франківськ-Коломия

          - Отинія – Угорницький монастир XVI ст. (За історичним переданням, перші ченці на території сучасних Угорників з’явилися ще в кінці XIII століття, коли славетні київські чернечі обителі були знищені монголо-татарськими військами. Можливо, з того часу й веде свою історію Спасо-Преображенський Угорницький чоловічий монастир, бо вже в середині XVI ст. він стає найвідомішим серед чернечих осередків на Прикарпатті. Поруч з монастирем знаходиться «Джерело дзвіньоха».  За народним переданням, на місці джерела було явлення Божої Матері. Назва джерела – “Дзвіньоха” – походить від того, що, за переказами, багато хто з людей чув на цьому місці, як б’ють церковні дзвони. Цей церковний дзвін люди чули навіть тоді, коли в часи безбожницької радянської влади заборонялося дзвонити у дзвони навіть на Великдень).

          - Оглядова екскурсія середмістям Коломиї, міське озеро, парк відпочинку. Історія міста Коломия сягає XII ст., коли були знайдені поклади солі. Біля шахт виникло поселення, яке з часом виросло у місто і своїми ярмарками навіть переважало Львів. В Коломиї знаходиться найбільший греко-католицький собор на території Західної України, який вміщає 5000 осіб.

          - Музей Писанки (Сучасна Коломия відома на всю Україну незвичайним  музеєм “Писанки”. Тут зібрана колекція з усіх регіонів України, писанки вишиті нитками, оздоблені бісером, насінням та соломкою).

          - Музей Гуцульщини (Перший український музей Галичини, заснований у 1926 році. Колекційні збірки нараховують близько 50 тисяч експонатів і презентують всі види традиційного народного мистецтва гуцулів та покутян, починаючи зі XVII ст. до теперішнього часу. В музеї представлені такі види народного мистецтва: художня обробка дерева (різьба, інкрустація, випалювання, металу та шкіри, гончарство, декоративне ткання, килимарство, вишивка та одяг).

          - Церква Благовіщення XVI ст. (Одна з найдосконаліших представниць гуцульської дерев'яної архітектури, крім того - одна з найдавніших серед них. Церква виглядає приземкуватою, виражено горизонтальної композиції. Подвір'я храму з боку вулиці обгороджене, на нього веде гарна брама з дашком, зроблена в гуцульській традиції. Дзвіниця, збудована у XVIII ст., є найпоширенішим на Гуцульщині різновидом дерев’яної дзвіниці типу “четверик на четверику”. Перший ярус - зрубний четверик, 2-й - відкрита аркада-галерея, увінчана невисоким наметовим дахом

          - Костел оо. Бренардинців XVIII ст. у Гвіздці (Оплачується додатково - 300 грн). Комплекс споруд  доби розвиненого  бароко складається з костелу, келій, надбрамної барокової дзвіниці. Західний фасад прикрашений двома вежами на три яруси з бароковими дахами. Головний портал прикрашений подвійними колонами коринфського ордеру. У інтер'єрі залишки ліплення і стінописів. Дзвіниця прибудована в камені у 1899–1902 роках при збереженні барокового характеру. Мурована з каменю, у формі двоярусної з двома входами брами.

Замовляйте екскурсію в  Туристичній фірмі «Надія» 050 434 09 58, (0342) 72 70 40 , tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 4,585грн Переглянути тур

Різдво в Івано-Франківську

Буковель - Яремче - Івано-Франківськ, Україна 23 груд. - 25 груд.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 5,370грн Переглянути тур

Автентичний Новий рік в Карпатах 3 дні

Івано-Франківськ - Космач- Галич - Рогатин - Чесники - Івано-Франківськ, Україна 30 груд. - 01 січ.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 4,915грн Переглянути тур

Новий рік в Карпатах 3 дні

Івано-Франківськ - Космач - Буковель - Яремче - Івано-Франківськ, Україна 30 груд. - 01 січ.