Карпати

18.12 Миколай у Парку історії Землі + Манявський скит та водоспад

 Івано-Франківськ - Скит Манявський - Парк історії Землі, Ukraine
 18 груд. - 18 груд.
550грн / Особа

групова екскурсія

транспорт + гід

місцезнаходження

60 км. від Івано-Франківська

Дата

18.12.2022р.

Тривалість

~7 годин

Опис

Вартість збірної екскурсії 18.12.22 - 550 грн/дорослий, 520/дитина + 200 грн/особа трансфер до водоспаду (за сприятликих погодніх умов)

Візит до Парку історії Землі - інтерактивний парк-музей. Місце, де можна відчути себе справжнім науковцем, археологом. Гості “Парку історії Землі”  зможуть відвідати локацію археологічних розкопок, де можна буде викопувати історичні артефакти, вивчати історію людства, весело і з користю проводити час. Крім того, в парку мешкають леви та тигри, а ще є страуси, дитячі майданчики та безліч розваг. А напередодні Різдва до Парку завжди приїжджає Св. Миколай щоб провести час із дітками (вх. кв.)

Православний монастир Скит Манявський названий в історії другим Афоном є твердинею православ'я. Розташований за 40 км. від Івано-Франківська.
На території зведений Хресто-Воздвиженський храм, є чудотворні ікони.
Ця стародавня святиня розташована між гірськими скелями Карпат у цілющого джерела, річки Манявка в унікальному мікрокліматі.
Історія Манявського скиту приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені.
На думку вчених, саме у скиті Манявському поховано гетьмана Івана Виговського, оскільки він особисто просив про це за життя, і навіть вбивця Маковський погодився «відправити тіло в маєток в Руду» і як «русина по-русинськи поховати».
У 30-х роках були спроби розшукати могилу гетьмана, але останків не виявлено. Як оригінальний експонат у скиті залишилась надгробна плита, під якою були поховані перші два ігумени: Йов і ​​Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 древніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.

Манявський водоспад (спец. транспорт по руслу річки ) - цілих 18 метрів неймовірної краси! Сам водоспад знаходиться в мальовничому гроті, що просто створений для романтичних і, можливо, трохи містичних фотосесій.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • Трансфер спец. транспортом до водоспаду - 200 грн/ос
  • За бажанням - вхідний квиток в Парк історії Землі
  • Особисті витрати

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.12 Яремче та Микуличин + музей лицарства

Івано-Франківськ - Яремче - Микуличин, Ukraine 10 груд. - 10 груд.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

17.12 До Св. Миколая

Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Коломия - Івано-Франківськ, Ukraine 17 груд. - 17 груд.