Карпати

Манявський скит, водоспад та Старуня

 Івано-Франківськ - Скит Манявський - Старуня, Ukraine
720грн / Особа

групова екскурсія

транспорт + гід

місцезнаходження

60 км. від Івано-Франківська

Дата

Тривалість

~7-8 годин

Опис

Вартість індивідуальної екскурсії (легкове авто + гід) для 1-3 туристів: 6500 грн

Вартість збірної екскурсії   - 720 грн/дорослий, 630/дитина + 200 грн/особа трансфер до водоспаду

Православний монастир Скит Манявський названий в історії другим Афоном є твердинею православ'я. Розташований за 40 км. від Івано-Франківська.
На території зведений Хресто-Воздвиженський храм, є чудотворні ікони.
Ця стародавня святиня розташована між гірськими скелями Карпат у цілющого джерела, річки Манявка в унікальному мікрокліматі.
Історія Манявського скиту приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені.
На думку вчених, саме у скиті Манявському поховано гетьмана Івана Виговського, оскільки він особисто просив про це за життя, і навіть вбивця Маковський погодився «відправити тіло в маєток в Руду» і як «русина по-русинськи поховати».
У 30-х роках були спроби розшукати могилу гетьмана, але останків не виявлено. Як оригінальний експонат у скиті залишилась надгробна плита, під якою були поховані перші два ігумени: Йов і ​​Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 древніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.

Манявський водоспад (спец. транспорт по руслу річки ) - цілих 18 метрів неймовірної краси! Сам водоспад знаходиться в мальовничому гроті, що просто створений для романтичних і, можливо, трохи містичних фотосесій.

Їдемо до грязьового вулкану в Старуні. Він виник поряд із природним нафтово-озокеритовим озером у 1977 р. внаслідок землетрусу в Румунії. Геологічне диво має 8 постійних та 12 непостійних міні-кратерів.

Перерва на обід з мальовничим краєвидом (замовлення по меню закладу).

Наступна зупинка - найновіше відпустове місце УГКЦ Відпустовий Центр блаженного Симеона Лукача.

На території Центру споруджена Хресна дорога, музей блаженного Симеона Лукача, Гріб Господній, капличка Пресвятої Родини, де відправляють молебні та храм Благовіщення Пресвятої Богородиці, який збудували всього за 55 днів. У храмі також зберігається частинка мощей Симеона Лукача, якими можна отримати Благословення (вх. кв.)

Щодня, о 18 годині тут проводять Богослужіння. А 29 числа кожного місяця відбуваються нічні чування, на які приїжджає по 2-3 тисячі людей. Також щоп’ятниці отці читають молитви на оздоровлення та всі охочі мають можливість помолитися Хресну дорогу.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • Трансфер спец. транспортом до водоспаду - 200 грн/ос
  • За бажанням - вхідний квиток в Парк історії Землі
  • Особисті витрати

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 20 вер. - 29 вер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

23.06 На гуцульське весілля у Верховину

Івано-Франківськ - Криворівня - Верховина - Ворохта, Ukraine 23 черв. - 23 черв.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

29.06 Колочава, Синевир і Шипіт

Івано-Франківськ - Синевир - Колочава - Шипіт - Івано-Франківськ, Ukraine 29 черв. - 29 черв.