Автобусні тури

«Merhaba, Стамбул!»

 Стамбул, Turkey
10,200грн / Особа

Дати

виїзди щосуботи

Тривалість

5 днів

Маршрут

Івано-Франківськ - Стамбул - Івано-Франківськ

Харчування

2 нічні переїзди, 2 сніданки

Опис

"Якщо тобі дадуть змогу поглянути на світ лише один єдиний раз, скористайся своїм правом і подивись на Стамбул"

Виїзди щосуботи

1 день

Виїзд зі  Івано-Франківська , через Коломию,  Чернівці

Проходження румунського кордону

Нічний переїзд до Стамбулу         

2 день

Прибуття та  поселення в готель

Вільний час.

Оглядова екскурсія «Стамбульська класика» (вартість 23  € ) Стамбул -  єдине на Землі місто, що знаходиться відразу у двох частинах світу. Це місто з давніх-давен залишається охоронцем  традицій і культур різних народів. Запрошуємо вас на екскурсію, яка познайомить вас із багатою спадщиною Вічного міста. Ми знайдемо сліди давньогрецької та римської міфології, поговоримо про розквіт православної Візантії та епоху правління великих османських султанів.  Наш екскурсійний день почнеться з центру Стамбулу, а саме з площі Султанахмед та Іподрому. Тут побачимо Єгипетський обеліск, Змієподібну колону, палац  Ібрагіма Паші та інші визначні пам'ятки. Після цього зайдемо в знамениту на весь світ «Блакитну мечеть», з її 6-ю мінаретами, побачимо Собор Святої Софії , де поєднались мусульманство та християнство, а закінчимо знайомство на галасливому Гранд Базарі.

Святими місцями Константинополя (Вселенський патріархат , церква Святого Георгія та залізна церква Івана Болгарського) (вартість 18 €).Ще зовсім недавно, до отримання Православною церквою України автокефалії, такі слова як Вселенський патріархат, Томос були відомі далеко не всім українцям, переважно – у колах віруючих. То ж запрошуємо відвідати Вселенський патріархат та собор Святого Георгія, а також єдину в світі залізну церкву Івана Болгарського. Під час цієї екскурсії ми побуваємо в містах де зароджувалось християнство, де в богословських суперечках народжувалась істина. Ця поїздка повертає нас в минуле, щоб ми навчилися по-справжньому цінувати сьогодення...

Цистерна Базиліка або Єребатан  (вартість 14 € + вхідний квиток 12€). Якщо ви звикли, що пам'ятки — це завжди храми, собори, мечеті та палаци, то в Туреччині на вас чекає справжнє відкриття. Тут однією з найунікальніших пам'яток давнини є водосховище IV століття, яке називається Цистерна Базиліка  Базиліка — одне з найбільших і добре збережених древніх підземних водосховищ Константинополя, зовні схоже на палацовий комплекс. Тут зберігався резерв питної води на випадок посухи або облоги міста.   Ви не зможете забути тих почуттів, які охоплювали в момент прогулянки коридорами старовинного водосховища.

Повернення до готелю, ночівля

3 день

Сніданок в готелі.

Факультативна екскурсія «Величне століття» (вартість 18 € + вхідний квиток 36€) Якщо ви хочете побувати в місцях пов'язаних з  серіалом «Величне століття – Роксолана» , ця екскурсія саме для вас! По дорозі в Палац Топкапи ми зовні оглянемо Лазні Роксолани,  відвідаємо усипальницю Султана Селіма II, старшого сина Роксолани. Потім ми потрапимо  в Султанський Палац Топкапи, який був центром управління Османської імперії і резиденцією для 21 Султана. У цьому величезному комплексі ми оглянемо палацову скарбницю, вражаючу своєю пишністю, зібрання священних реліквій, колекцію зброї, і палацові кухні з багатою колекцією форфорового посуду і красиві павільйони. Ми так само будемо прогулюватись коридорами таємничого гарему,  де жила Роксолана зі своїми дітьми і дізнаємося долю наложниці, а також сімейні таємниці Османської Династії.

Перлина Стамбулу - мечеть Сулейманіє (вартість 18€) Під час цієї екскурсії ми відвідаємо одну з найцікавіших та найстаріших мечетей світу - Сулейманіє. Цей шедевр побудував відомий архітектор Сінан на замовлення Султана Сулеймана Великого. Мечеть Сулейманіє складається з 4 мінаретів лазень, медресе, кухонь, бібліотек і обсерваторії. І це справді величний комплекс, ніби окремий міський квартал. А  на задньому дворі - світ «загробний», де витають духи знаті, але найромантичніше тут - мавзолеї Сулеймана і його коханої дружини Хюррем, нам відомої як Роксолана. А також тут знаходиться один з найкращих оглядових майданчиків Стамбулу , тому неймовірні фото на Босфорський міст та вежу Галата вам гарантовані.

Екскурсія «Азіатський Стамбул» (вартість 22€). Пропонуємо відвідати невідомий азіатський Стамбул – район Ускюдар із красивими кварталами на узбережжі Мармурового моря та Босфору, величним палацом Бейлербеї поблизу Босфорського мосту, стрункими арками мечеті Міхрімах-Султан, та легендарною Дівочою вежею. Землю Уксюдар вважають священною, а повітря – містичним та умиротвореним, адже саме звідси впродовж століть вирушали в хадж мусульмани-паломники. Сьогодні найбільша розкіш для мандрівника – посидіти з філіжанкою справжньої турецької кави в кафе на набережній і милуватися фотогенічною картинкою Старого Стамбула з протилежного боку протоки Босфор.

Велична Чамлиджа (вартість 15€). Найбільша мечеть Стамбула та Туреччини. Вражає розмірами та красою. Мечеть видно з багатьох місць Стамбула. Вона знаходиться в азіатській частині міста, на високому пагорбі з такою самою назвою Чамлиджа. На схилах розкинувся мальовничий парк із клумбами, фонтанами, екзотичними деревами та численними оглядовими майданчиками. Звідси відкривається неймовірний краєвид на Стамбул та Босфор.

Поїздка на Принцеві острова з купанням у Мармуровому морі ( вартість 30€) - тільки у теплу пору року. Принцеві острови  – архіпелаг з 9 островів  у Мармуровому морі недалеко від Стамбулу. Після метушні і швидкого ритму багатомільйонного міста так приємно опинитись серед мальовничої природи, історичних пам’яток і пляжів. Тут збереглась респектабельна атмосфера XIX століття і пам’ятки часів Візантії. На островах не їздить транспорт, навколо соснові ліси, цвітуть магнолії. Повітря легке, а море прозоре. Це улюблене місце для пляжного відпочинку місцевих жителів.  Під час нашої екскурсії ви дізнаєтесь від чого пішла назва цих островів. Які історичні постаті тут жили, а також які трагічні історії траплялись. Ну що поплили???

Пропонуємо прогулянку на кораблі по  Босфору з розважальною програмою та вечерею.  Вечірній круїз по Босфорській  протоці на комфортабельній яхті. Ви побачите красу європейської та азіатської частин міста з палуби корабля. На борту вас чекає розважальна програма: ви побачите традиційні танці різних регіонів Туреччини, від дервішів до танцю живота. Для вас буде сервірована вечеря  і  за бажанням Ви зможете спробувати місцеві алкогольні напої. Веселощі триватимуть  до опівночі. Незабутні емоції гарантуємо (тривалість до 3  год). (Вартість - 55€ з безалкогольними напоями/65€  включає алкоголь)

Повернення до готелю, ночівля.

4 день

Сніданок та виселення з готелю.

Екскурсія Палац Долмабахче (вартість 18€ + вхідний квиток 18 €). Палац Долмабахче, це другий султанський палац який служив резиденцією для останніх Османських султанів. Палац вражає своєю розкішшю і помпезністю. Чудовий палацовий комплекс складається з безлічі розкішних кімнат і оточений прекрасним садом. Наприкінці нашої екскурсії зупинимося в районі Ортакей - один з найулюбленіших районів місцевих жителів і туристів, розташований на березі Босфору. Тут ви можете пообідати або просто перекусити,  випити кави насолоджуючись чудовим видом протоки.

Екскурсія "Місто контрастів" (вартість 16 €). В ході цієї екскурсії ми занурюємось  в справжнє життя Стамбула, проїдемось одним з найстаріших метро в світі,  пройдемо не просто вздовж головної вулиці Істікляль і насолодимося блиском її магазинів і галерей, а й заглянемо в двори, пройдемо крізь приховані пасажі, побродимо по лабіринту бічних вуличок.Уздовж вулиці досі курсує один з найстаріших у світі трамваїв "Ностальгія", надаючи неповторну чарівність цій чарівній вулиці. Уздовж вулиці розташовані розкішні кафешки, ресторани, кондитерські, храми всіх конфесій і гучні нічні клуби, шикарні бутіки, сувенірні лавки і старовинні торгові пасажі. Під час екскурсії побачимо Монумент "Республіки", Церкву Святої Трійці,  "Квітковий Пасаж", Французьку вуличку,  Церкву Антуана Падуанського, спустимось в район Галата до  Галатської Вежі , з якої відкривається неймовірна панорама на бухту Золотий Ріг. Після цього пройдемось по відомому Галатському мосту і зробимо неймовірні фото Старого міста.

Пропонуємо БЕЗКОШТОВНО відвідання фабрики шкіряних та хутряних виробів

Вільний час. Виїзд  додому.

5 день

Прибуття у Івано-Франківськ орієнтовно о другій половині дня.

* - розрахунок за туристичні послуги здійснюється в гривнях по курсу на день оплати.

Включено

 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання у готелях 3*
 • харчування - сніданок в готелі
 • супровід керівника групи
 • оглядові екскурсії згідно програми туру

Додатково замовити
(не включено у вартість)

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці)
 • медична страхівка

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати
Від 1,180грн Переглянути тур

08.06 Бричка-тур або Космач - столиця народних промислів

Івано-Франківськ - Космач, Ukraine 08 черв. - 08 черв.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

09.06 Яремче, музей лицарства, замок Пнів (дитячий)

Івано-Франківськ - Яремче - Надвірна, Ukraine 09 черв. - 09 черв.