Карпати

Мізуньські водоспади

 Івано-Франківськ-Гошів-Вигода-Мізунь, Ukraine
1,220грн / Особа

індивідуальна екскурсія

авто + гід

місцезнаходження

75 км. від Івано-Франківська

Зручна для вас дата

Щодня, під запит

Зручний для Вас час

Тривалість 9/10 годин

Опис

Вартість екскурсії - 3640грн. У групі від 1 до 3 туристів.

По шляху Івано-Франківськ-Долина-Вигода

          - Гошівський монастир XVI ст. на Ясній Горі (Греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого розташований у селі Гошів Долинського району на Івано-Франківщині. Вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. У XVI ст. у селі Гошів був побудований перший монастир та церква, які після нападу татар були перенесені на Ясну гору. Протягом століть монахи відбивали напади татар та захищали свою найбільшу святиню чудотворну ікону Божої матері, вона є копією Ченстоховської ікони та отримала свою назву “Цариця Карпат”)

          - Вигода і центр спадщини вузькоколійки (Музей з інтерактивною експозицією, що розповідає про місцеву природу та лісову екосистему Карпат, місцеву історію, розвиток лісової та деревообробної промисловості довкола Вигоди, виникнення Вигодської вузькоколійки, етнографію,  народні  ремесла).

          - Мізуньські водоспади складаєються з трьох каскадів загальною висотою близько 3 м. Є популярним місцем відпочинку місцевих мешканців і туристів. Поруч з водоспадами пролягає маршрут Карпатського трамваю.

          - Овеча ферма «Дубовий Кут» (Тут виробляють високогірні екологічні сири, відновлюють давно забуті традиції даного ремесла. Вівчарством подружжя Лучківи займаються вже сім років, а останні три роки роблять сир з овечого молока. У "Дубовому куті" виготовляють як традиційні м`які гуцульські сири – бринзу, вурду та будз, так і тверді – манчего та пекоріно.  Також тут можна скуштувати традиційну місцеву страву «горщик», яку приготує господиня за стародавнім бойківським рецептом в печі)

 

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» 050 434 09 58, (0342) 72 70 40, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.12 Яремче та Микуличин + музей лицарства

Івано-Франківськ - Яремче - Микуличин, Ukraine 10 груд. - 10 груд.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

17.12 До Св. Миколая

Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Коломия - Івано-Франківськ, Ukraine 17 груд. - 17 груд.