Карпати

До Св. Миколая

 Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Коломия - Івано-Франківськ, Ukraine
550грн / Особа

групова екскурсія

транспорт + гід

Місцезнаходження

80 км від Івано-Франківська

Дата

Зручний час

Тривалість 8/9 год

Опис

Вартість збірної екскурсії  - 550 грн/дорослий, 510 грн/дитина + вхідні квитки

Виїзд з Івано-Франківська о 8:30

Переїзд до садиби Святого Миколая. На території Маєтку Миколая можна відвідати   кімнату-музей новорічної іграшки, робочий кабінет та світлицю Миколая, де він зі своїми помічниками працює цілий рік, приймає листи та готує подарунки. Тут зможете придбати сувеніри від Св.Миколая. Отримання подарунків та зустріч зі св.Миколаєм! (вх.кв.)

Їдемо до сріблястих водоспадів (Шешорські водоспади).  В межах села річка Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо». В морозну пору потоки води обмерзають крижаними «наростами» чудернацьких форм і стають ще красивішими.

Далі рухаємось в Косів, який здавна називають столицею народного мистецтва Гуцульщини. Саме тут зосереджувалися і розвивалися основні галузі народних ремесел: різьблення, гончарство, художнє ткацтво і вишивка, художня обробка металу та шкіри. Вільний час на сувенірному ринку.

Переїзд до Коломиї.

Історія міста сягає XII ст., коли тут були знайдені поклади солі. Біля шахт виникло поселення, яке з часом виросло у місто і своїми ярмарками навіть переважало Львів. В Коломиї знаходиться найбільший греко-католицький собор на території Західної України, який вміщає 5000 осіб, музей Писанкового розпису, споруда якого зведена у формі великого яйця та занесена в книгу рекордів Гінесса, Сюди ми і завітаємо (вх. кв. 30/15).

Повернення до Івано-Франківська.      

Замовляйте екскурсію в  Туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки та обід (вартість уточнюється)
  • Обід

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

04.06 Збараж, замки та Тернопіль

Івано-Франківськ - Збараж - Тернопіль, Ukraine
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати