Карпати

25.12 На Опілля All inclusive: Галич - Рогатин - церква UNESCO - гора над Дністром - сироварня - Дегустаційний зал олій, сиру, джину, віскі, морозива

 Івано-Франківськ-Галич -Рогатин-Чесники-Івано-Франківськ, Ukraine
 25 груд. - 25 груд.
970грн / Особа

групова екскурсія

транспорт + гід

місцезнаходження

90 км. від Івано-Франківська

Дата

25.12.2022

Тривалість

Тривалість 7/8 годин

Опис

Вартість збірної екскурсії 25.12 - 970 грн/дорослий, 810 грн/дитина, 660/дитина до 6 років на окремому місці.

Всі дегустації, традиційний обід та Різдвяна коляда у вартості!

Виїзд з Івано-Франківська. Переїзд до Галича. Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Візит у релігійно-історичний комплекс «Гора над Дністром». Все, що тут милує око (від маленького кущика до величних скульптур) має свій зміст. Тут облаштовано дитячий майданчик, фотозони, літній майданчик з естрадою, каплицю та високий оглядовий майданчик, з якого можна споглядати чудесні придністровські краєвиди.

Переїзд до м. Рогатин - батьківщини Роксолани. Зупинимось біля пам'ятника відомій українці після чого підемо оглядати храм, в якому колись, за легендами, правив її батько - церкву Св. Духа в м. Рогатин, що входить у світову спадщину UNESCO. Є унікальною пам'яткою сакрального будівництва XVI ст. У своєму зовнішньому вигляді вона зберегла унікальні для християнського світу архітектурні особливості церков Рогатинського Опілля. З 6 серпня 1983 р. у стінах церкви діє музей дерев'яної архітектури і живопису XVI — XIX ст.

Їдемо оглядати панораму села Чесники – села, яке назване на честь того, що начебто тут жили дуже чесні люди. Місцеві краєвиди точно не залишать вас байдужими!

А далі мандруємо до церкви св. Михаїла – однієї з найдавніших на Івано-Франківщині – XIV століття. Цей храм охоронного типу є пам'яткою архітектури національного значення. У літературі зустрічаємо три різні назви цієї церкви – св. Михаїла, св. Миколая, Вознесіння Христового.

Заїдемо і до місцевого сировара, котрий пригостить нас чесниківським сиром, що готують за швейцарською технологією, покаже саму сироварню і розповість про процес виробництва.

А на завершення їдемо до дегустаційного залу опільських олій. Власники відновили стару хату і відкрили міні-бізнес – крафтові олії. А ще тут можна скуштувати домашнього хлібу, опільського морозива й крафтового  А крім того, спробуємо локальний джин та віскі. А ще спробуємо смачнезну стрву з яськами і морелями. Ця частина екскурсії вразить найвибагливішого гурмана, оце уже точно гарантуємо. Крім того, на Різдво господиня приймає гостей з колядою, троїстими музиками та традиційними гощеннями.

Після теплих розмов і смачних наїдків ввечері повертаємось до Івано-Франківська.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту
  • вхідні квитки, дегустації та обід
  • Різдвяна коляда

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • власні витрати

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.12 Яремче та Микуличин + музей лицарства

Івано-Франківськ - Яремче - Микуличин, Ukraine 10 груд. - 10 груд.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

17.12 До Св. Миколая

Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Коломия - Івано-Франківськ, Ukraine 17 груд. - 17 груд.