Карпати

28.04 На Опілля за писанками: гора над Дністром - Рогатин - майстер-клас з писанкарства - церква UNESCO - Дегустаційний зал олій, сиру, джину, віскі, морозива

 Івано-Франківськ-Рогатин-Чесники-Івано-Франківськ, Ukraine
1,150грн / Особа

групова екскурсія

транспорт + гід

місцезнаходження

90 км. від Івано-Франківська

Дата

Тривалість

Тривалість 7/8 годин

Опис

Вартість збірної екскурсії   1150 грн/дорослий, 950 грн/дитина, 700/дитина до 6 років на окремому місці.

дегустації, вхідні квитки, майстер-клас з писанкарства у вартості!

09:00 Виїзд з Івано-Франківська. Переїзд у релігійно-історичний комплекс «Гора над Дністром». Все, що тут милує око (від маленького кущика до величних скульптур) має свій зміст. Тут облаштовано дитячий майданчик, фотозони, літній майданчик з естрадою, каплицю та високий оглядовий майданчик, з якого можна споглядати чудесні придністровські краєвиди.

Переїзд до м. Рогатин - батьківщини Роксолани. Зупинимось біля пам'ятника відомій українці після чого підемо оглядати храм, в якому колись, за легендами, правив її батько - церкву Св. Духа в м. Рогатин, що входить у світову спадщину UNESCO. Є унікальною пам'яткою сакрального будівництва XVI ст. У своєму зовнішньому вигляді вона зберегла унікальні для християнського світу архітектурні особливості церков Рогатинського Опілля. З 6 серпня 1983 р. у стінах церкви діє музей дерев'яної архітектури і живопису XVI — XIX ст.

Їдемо оглядати панораму села Чесники – села, яке назване на честь того, що начебто тут жили дуже чесні люди. Місцеві краєвиди точно не залишать вас байдужими!

А далі мандруємо до церкви св. Михаїла – однієї з найдавніших на Івано-Франківщині – XIV століття. Цей храм охоронного типу є пам'яткою архітектури національного значення. У літературі зустрічаємо три різні назви цієї церкви – св. Михаїла, св. Миколая, Вознесіння Христового.

А на завершення їдемо до дегустаційного залу опільських олій. Власники відновили стару хату і відкрили міні-бізнес – крафтові олії. А ще тут можна скуштувати домашнього хлібу, опільського морозива й крафтового  А крім того, спробуємо локальний джин та віскі. А ще спробуємо смачнезну стрву з яськами і морелями. Ця частина екскурсії вразить найвибагливішого гурмана, оце уже точно гарантуємо.

Після теплих розмов і смачних наїдків їдемо на майстер-клас з написання опільської писанки.
Розкажемо легенду виникнення опільської писанки і як вона пов»язана з історією створення світу. Покажемо дохристиянські символи на опільській писанці та розкажемо їх значення. Навчимо розписувати справжню опільську писанку. Виготовлену писанку гості забирають з собою. Писачки, фарби, віск — включено у  вартість майстер класу. Бажано взяти з собою коробочку/бокс на готову писанку.

Ввечері повертаємось до Івано-Франківська.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Короткий ролик із попередньої екскурсії:

 

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту
  • вхідні квитки, дегустації
  • Майстер-клас з писанкарства та всі необхідні матеріали

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • власні витрати

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
Від 1,180грн Переглянути тур

03.03 Музичний вечір Івасюка на Опіллі

Івано-Франківськ-Рогатин-Чесники, Ukraine 03 бер. - 03 бер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.03 Корокуси, Синевир і Шипіт

Івано-Франківськ - Синевир - Колочава - Шипіт - Івано-Франківськ, Ukraine 10 бер. - 10 бер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.03 Хуст, термали і нічого зайвого

Івано-Франківськ - Хуст - Івано-Франківськ, Ukraine 10 бер. - 10 бер.