Карпати

Перлини Опілля

 Івано-Франківськ-Рогатин-Чесники-Бурштин-Більшівці-Крилос, Ukraine
940грн / Особа

індивідуальна екскурсія

авто + гід

місцезнаходження

75 км. від Івано-Франківська

Зручна для вас дата

Щодня, під запит

Зручний для Вас час

Тривалість 7/8 годин

Опис

Вартість екскурсії - 2800 грн. У групі від 1 до 3 туристів.

По шляху Івано-Франківськ - Рогатин ми відвідаємо:

          - Церква Св. Духа в м. Рогатин (Є унікальною пам'яткою сакрального будівництва XVI ст. У своєму зовнішньому вигляді вона зберегла унікальні для християнського світу архітектурні особливості церков Рогатинського Опілля. З 6 серпня 1983 р. у стінах церкви діє музей дерев'яної архітектури і живопису XVI — XIX ст., що є філіалом Івано-Франківського обласного художнього музею.).

          - Костел св. Миколая XV-XVII ст. (Чинний костел у місті Рогатин, давній духовний осередок, взірець архітектури готики та ренесансу XV-XVII століть, цінна пам'ятка культурної і сакральної спадщини)

          - Церква Чесного Хреста с. Чесники XIV ст. (Оборонна церква, що нагадує виглядом невелику фортецю. Офіційно - це пам'ятка архітектури національного значення XV-XVI століття, однак, дослідники називають різний час заснування храму - від XII до XVІІІ століття)

          - Костел Св. Трійці XVIII ст. в містечку Бурштин (Зведений у 1770—1774 роках на місці дерев'яного храму, спорудженого Павлом Беное в 1740 році. До 1784 року належав ченцям ордену тринітаріїв. Надалі перейшов у власність бурштинської римо-католицької плебанії).

          - Костел та монастир о. Кармелітів XVII-XVIII ст. у Більшівцях (Був зведений у 1717 р. у бароковому стилі і знаходиться на пагорбі, який височіє над селищем. Його фасади прикрашені характерними для барокового стилю численними нішами, декорованими карнизами, ліпними вазами тощо. Загалом, храм відноситься до типу зальних костелів. У його інтер'єрі збереглися залишки розкішного декору, а на стінах – фрагменти фрескових композицій XVІІІ ст., які були розписані на пожертви князів Яблоновських, що займалися декоруванням храму).

          - Пам’ятки княжої доби X-XVI ст в селі Крилос (Церква Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), митрополичі палати, каплиця св. Василія (XV ст.), фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІ ст.) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла, Галичина могила (древній курган, де були знайдені човен, щити та зброю).

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» 050 434 09 58, (0342) 72 70 40, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.12 Яремче та Микуличин + музей лицарства

Івано-Франківськ - Яремче - Микуличин, Ukraine 10 груд. - 10 груд.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

17.12 До Св. Миколая

Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Коломия - Івано-Франківськ, Ukraine 17 груд. - 17 груд.