Карпати

Похід на Говерлу

 Івано-Франківськ - Говерла - Галич - Івано-Франківськ, Ukraine

Проживання

1 ніч в Івано-Франківську

Харчування

1 сніданок, 1 Ланч пакет, 1 вечеря

Тривалість

2 дні / 1 ніч

Маршрут

Івано-Франківськ - Говерла - Галич - Івано-Франківськ

Опис

 Вартість туру - під запит

 

 

День 1.

Івано-Франківськ - Говерла - Івано-Франківськ

Прибуття до Івано-Франківська, зустріч на вокзалі.

Переїзд до підніжжя гори. Підйом на Говерлу - найвищу вершину України. Це 4 км мальовничого, місцями підступного схилу, насолода неймовірними краєвидами та повні груди чистого гірського повітря.

Ланч Пакет

Після спуску з Говерли вирушаємо до Івано-Франківська. Вечеря.

Поселення в готелі.

День 2.

Івано-Франківськ - Галич - Івано-Франківськ

Сніданок.

Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття.  Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д.Сосновий,художники В.Вільшукі В.Шевчук, столяр М.Овчар отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу вх. кв 40 грн 1 ос/.Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани.Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас,Вірменська церква,синагога.

Переїзд до м. Галич – колишньої столиці Галицько-Волинського князівства. Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич»Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля.

Відвідання музею Природи та Центру реабілітації диких тварин. Унікальна екосистема збережена на території галицького району і представлена у музеї Природи.  Поруч розмістили Центр реабілітації диких тварин: ведмеді, вовки, лисиці, муфлони, павичі та дикі птахи.  Підйом до Старостинського замку, де до наших днів збереглися мури оборонної башти. Панорама Дністра, що відкривається з Галич-гори не залишить байдужим найвибагливішого мандрівника.

Повернення до Івано-Франківська.

Трансфер на вокзал.

 

Включено

 • 1 ніч в Nadiya hotel
 • 1 сніданок, 1 Ланч пакет, 1 вечеря
 • Страхування
 • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

 • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 18,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 24 трав. - 02 черв.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати
Від 2,395грн Переглянути тур

13-14.04 Все Закарпаття за вікенд

Чинадійово - замок Сент Міклош - замок Паланок - Мукачево - Синевир - Шипіт, Ukraine 13 квіт. - 14 квіт.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

20.04 Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї

Івано-Франківськ – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша, Ukraine 20 квіт. - 20 квіт.