Карпати

Романтичний вікенд в Івано-Франківську

 Івано-Франківськ , Ukraine
4,400грн / Особа

Проживання

1 ніч в Івано-Франківську

Харчування

Сніданок, шампанське, фрукти

Тривалість

2 дні / 1 ніч

Дата

під запит

Опис

Вартість індивідуального туру - 4400 на двох

День 1.

Приїзд до Івано-Франківська.

Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська.

Запрошуємо на прогулянку вуличками, скверами і площами міста, які відкриють вам свої романтичні історії та легенди.

Ви помандруєте місцями, які пам'ятають невигадані історії щирих почуттів і справжніх пристрастей (кохання Івана Франка до Юзефи Дзвонковської, одруження Мордхе Ціттера в 108 років, мармулядова і любовна пожежі та ін.), а також - місцями, які надихають на створення найромантичніших історій (однією з найкрасивіших вулиць міста - колишньою Липовою алеєю, де мешкають  героїні фільму "Віддана" Стефа і Адель за романом Софії Андрухович "Фелікс Австрія").

Під час екскурсії ви почуєте про захоплюючі історії кохання у старому Станиславові, побачите найпопулярніші місця, де мешканці міста призначали і призначають побачення, освідчуються у коханні, а також відвідаєте потужні артефакти - лавка закоханих, дерево щастя (сімейного), доторкнетесь до каменя любові та прогуляєтесь алеями парку і островом закоханих.

На вас чекає романтичний Франківськ -  місто, в яке закохуєшся з першого погляду і назавжди.

Вільний час для прогулянок містом або за бажанням можна відвідати виставу в театрі.

У номері Вас чекатимуть фрукти і шампанське.

День 2.

Сніданок - шведська лінія

Авторська екскурсія  "Загадки відомих жінок Станиславова".

Станіславів, Станіслав, Івано-Франківськ! Місто, де від самого заснування вирує особлива творча енергія, яка і робить його особливо привабливим для мешканців та гостей. І не останню роль у підтримці цього «енергетичного поля» відігравали, і до сих пір відіграють, саме Жінки. Політика, мистецтво, освіта, релігія і навіть війни – це сфери життя, у яких протягом століть активно  брали участь жительки Івано-Франківська. Як саме? Дізнайтеся усе в деталях завітавши на екскурсію «Загадки відомих жінок Станиславова».

Ми з вами неспішно пройдемося вуличками, де гуляла основоположниця сучасного фемінізму Наталія Кобринська і відбувся перший Світовий Конгрес   Українського жіноцтва; відчуємо енергетику площі, де в одні часи спалили справжню відьму, а в інші  - шестеро ясновельможних священників відспівували нещасну бідну водоноску; завітаємо до театру, на сцені якого дебютувала одна з найвідоміших оперних дів Австрії; згадаємо героїчну історію жінок – пластунок і учасниць  повстанського руху років 2 Світової війни біля єдиного в Україні пам’ятника пластунам; побуваємо біля стін школи, де навчалася найстарша письменниця України, вірші якої окриляють до сих пір; відкриємо таємниці почесних жительок палацу родини Потоцьких;  а також дізнаємося пікантні подробиці того, де у Станіславові дівчата чоловіків собі шукали, а австрійська принцеса їм з посагом допомагала… Отож, помандрували…

Пізній виїзд з готелю.

Включено

 • 1 ніч в Nadiya hotel з пізнім виїздом
 • сніданок, шампанське, фрукти
 • Екскурсійне обслуговування
 • Страхування

Додатково замовити
(не включено у вартість)

 • Вхідні квитки
 • Особисті витрати
 • Квиток на виставу

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Європа
Від 5,351грн Переглянути тур

Містична Трансільванія

Львів - Івано-Франківськ - Буштень - Брашов - Бран - Пелеш - Кантакузіно - Івано-Франківськ - Львів, Romania 29 вер. - 01 жовт.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

30.09 Грибний тур + Старуня

Івано-Франківськ - Молодьків - Гвізд - Старуня, Ukraine 30 вер. - 30 вер.