Карпати

Дуже романтичний Франківськ

 Івано-Франківськ, Ukraine
 13 лют.
100грн / Особа

Пішохідна екскурсія

100 грн/особа

13 лютого 17:00

Тривалість 1,5 год

Опис

Шукаєш цікавий подарунок для коханої людини до найромантичнішого дня року? Або ж хочеш порадувати себе, гарно провести час і дізнатися щось нове? Адже ми добре знаємо, що наприкінці зими  вже так бракує тепла і приємних емоцій.  Саме тому, пропонуємо Вам унікальну авторську екскурсію  «Дуже романтичний Франківськ». Вас чекає неспішна прогулянка  столицею Прикарпаття, затишними вуличками, скверами і площами міста, які відкриють вам свої романтичні історії та легенди.

Ви помандруєте місцями, які пам'ятають невигадані історії щирих почуттів і справжніх пристрастей (кохання Івана Франка до Юзефи Дзвонковської, одруження Мордхе Ціттера в 108 років, мармулядова і любовна пожежі та ін.), а також - місцями, які надихають на створення найромантичніших історій (однією з найкрасивіших вулиць міста - колишньою Липовою алеєю, де мешкають  героїні фільму "Віддана" Стефа і Адель за романом Софії Андрухович "Фелікс Австрія").

Під час екскурсії ви почуєте про захоплюючі історії кохання у старому Станиславові, побачите найпопулярніші місця, де мешканці міста призначали і призначають побачення, освідчуються у коханні, а також відвідаєте лавку закоханих, дерево щастя (сімейного), доторкнетесь до каменя любові та прогуляєтесь алеями парку і островом закоханих.

На вас чекає романтичний Франківськ -  місто, в яке закохуєшся з першого погляду і назавжди.

Замовляйте екскурсію по Івано-Франківську в  Турфірмі «Надія» 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Європа
Від 4,950грн Переглянути тур

Стамбул зі Львова (авіа)

Львів-Стамбул-Львів, Turkey 11 лют. - 15 лют.
package
  • Рекомендуємо

Романтичний алко & гастро Франківськ

Івано-Франківськ, Ukraine 12 лют. - 12 лют.
package
  • Рекомендуємо

Дуже романтичний Франківськ

Івано-Франківськ, Ukraine 13 лют. - 30 лист.