Автобусні тури

Лапландія - тут живе Санта! або "Santa is Here!"

 Львів - Таллін - Гельсінкі - Рануа - Рованіємі - Турку - Стокгольм - Стокгольм - Гданськ- Львів, Ukraine

Дати

Тривалість

9 днів

Маршрут

Львів - Таллін - Гельсінкі - Рануа - Рованіємі - Турку - Стокгольм - Стокгольм - Ґданськ - Львів

Харчування

2 нічні переїзди, сніданки в готелях

Опис

1 день

13:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.

14:00 Виїзд зі Львова.

Нічний переїзд у Таллінн.

2 день

Прибуття в Таллін.

Екскурсія в  Таллінн - "Vanna Tallinn".  Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн: вулиці Пікк Ялг та Люхіке Ялг, де кожна будівля має свою історію, а ще величні масивні вежі середньовічних фортифікацій, гордий прапор держави на замку Тоомпеа - парламенті Естонії. Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні, адже Таллінн - це і перша у світі традиційна різдвяна міська ялинка з 1441 року, і батьківщина всім відомого Skype! Дивовижно, як похмурі будинки XIV-XVII століть можуть стояти поряд із сучасною інфраструктурою європейського рівня. Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vanna Tallinn. 

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Поселення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок (сухпайок). Виселення з готелю.

07:30 Паромна переправа в столицю Фінляндії.

09:30 Прибуття в Гельсінкі.

Сьогодні ми пливемо в країну тисячі озер, країну північного сяйва, на батьківщину Санта Клауса або Йоулупуккі - Фінляндію. Її столиця Гельсінкі зустріне тебе безліччю сувенірів з оленями - це майже священні корови для фінів, здивує примхливою погодою, адже це одна з найпівнічніших столиць у світі, вишуканими білосніжними яхтами, що пришвартовані поблизу 300 островів фінської столиці, мереживом із мостами і невеличкими мостиками, запам'ятається смачними рибними стравами. Сенатська площа з Кафедральним Собором та університетом, а поряд - Міст кохання, пам'ятник композитору Янові Сібеліусу - грандіозна споруда із сотень мідних органних труб та інші історичні й сучасні будівлі - «Біла столиця Півночі» сьогодні гостинно запрошує до себе в гості. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Морська фортеця Свеаборґ (30€)

Морська фортеця Соуменлінна, або Свеаборґ (30 євро) – перлина Фінляндії, «північний Ґібралтар», який пам’ятає довгі важкі бої фінської, шведської, російської, англо-французької армій. Свеаборґ – 250-річний  культурний скарб, розташована на семи островах складна система бастіонів, потаємних проходів та інженерних тунелів, чудове поєднання природи та архітектури, пам'ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний комплекс під відкритим небом: тут знайдеш музей іграшок, музей зброї, музей моделей кораблів і картин художника Еліаса Мартіна, і навіть музей митниці!

Переїзд на автобусі у готель (регіон м.Оулу). Поселення. Ночівля.

4 день

Сніданок.

Трансфер у Рануа 25€.

Лапландія – казкова країна. Дивовижна полярна природа, лісові звірі,  водні потоки, ліси створюють унікальні пейзажі, які ми уявляли, читаючи казки: саме сюди літав Нільс, сюди добиралась Ґерда у пошуках Кая, тут живе Снігова Королева і тут розташована офіційна резиденція Санта-Клауса, чи Йоулупуккі. Синя пітьма полярної ночі додає особливої чарівності новорічним святам та Різдву в казковому Рануа.

Факультативно пропонуємо:

Запрошуємо відвідати найпівнічніший і другий найбільший зоопарк у світі в містечку Рануа 23,5€ дорослі/19€ діти до 14р. Нас чекає світ дикої арктичної природи, де, як і в природних умовах, живуть росомахи, білі та бурі ведмеді, рисі, вовки, песці, лосі, олені, кабани, лисиці, змії, хижі птахи – загалом більше ніж 50 видів північних тварин! Цей дивовижний парк дикої природи з лижною трасою на 7 км, безліччю дерев’яних мостиків, скульптурами зі снігу і льоду, дитячими атракціонами, замком «Мур-Мур» і сувенірними крамницями, кафе, ресторанами та піцеріями подарує тобі незабутні враження, які бувають лише у дитинстві... (вхідний квиток -18,5 євро/16 євро діти до 14р.). Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Північне мотосафарі 77€ - дорослі / 54€ діти до 12р. Наберися адреналіну на мотосафарі (дорослі - 77 євро, діти - 54 євро) –  по засніжених дорогах і застиглих річках та озерах в зимовий ліс через безкраї простори і чудові пейзажі... Краса північної природи, випадкові зустрічі із привітними мешканцями лісу, швидкість і морозяний подих повітря, традиційні фінські ковбаски і гарячий чай на привалі… Відчуй справжній драйв арктичної романтики, покатавшись на мотосанях по мальовничій Лапландії!  Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

"Ах ось який ти, північний оленю!" (13 євро) Незабутні пригоди новорічної казки подарує тобі прогулянка на оленях! Традиційна місцева розвага і звичний спосіб пересування по-лапландськи принесе масу позитивних вражень, отож знайомся з веселою командою благородних оленів з розкішними рогами, вологими носами і блискучою шерстю: Стрімкий, Танцюрист, Скакун, Жвавий, Комета, Купідон, Грім, Блискавка та, звичайно ж, сам Рудольф. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

"Хаскі - королі білої пустелі"* (дорослі - 61 євро, діти - 40 євро). Захопливі катання на собачих упряжках хаскі занурять тебе у неповторний світ щирих емоцій! Пересядь на «хаскі-мерседес» чи «хаскі-скутер», відчуй невидимий енергетичний зв’язок із чотирилапими синьоокими друзями, лагідними, сильними і непосидючими, випробуй себе у ролі справжнього каюра, відкрий душу для неймовірного драйву, насолоди від швидкості, мальовничих пейзажів і снігу з-під пухнастих лап! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.
Повернення в Оулу

Зустріч Нового року!

5 день

Сніданок. Вільний день. 

Рекомендуємо відвідати 

Рекомендуємо поїздку в селище Санта-Клауса 45 євро поблизу містечка Рованіємі. Якщо у новорічну ніч тобі не вдалося загадати всі найпотаємніші бажання – не біда. Сьогодні ми їдемо до Санти, справжнього діда-чарівника та його помічників – ельфів. Тут, за географічним Полярним колом, розташована його офіційна резиденція "Селище Санта-Клауса". Звідси Санта вирушає на санях із оленями у свою щорічну передріздвяну подорож по світу, щоб усім принести заслужені подарунки. Тут ми організуємо для тебе особисту зустріч зі Сантою, або, як тут кажуть, Йоулуппукі. Список бажань готовий?

Факультативно пропонуємо:

Чарівні печери Санта-парк 42€ дорослі / діти до 12 р. 36€

Інтерактивний музей Арктикум 23€

Повернення в готель.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Турку.

Факультативно пропонуємо:

Kiss me in Turku, або Поцілуй мене в Турку 10€

20:15 Паромна переправа в Стокгольм. Ночівля на паромі.

День 7

Сніданок на паромі (оплачується додатково). 06:10 Прибуття в Стокгольм.

Стокгольм - місто мостів
Факультативно пропонуємо:

Серце Стокгольма - Гамла Стан 15€
Музей Васа 25€ дорослі /12€ діти до 18р
Переїзд в м.Карлскрона.
21:00 Посадка на паром у м.Гдиня (PL). Ночівля на паромі.

День 8

Сніданок на паромі (оплачується додатково)

07:45 Прибуття в Гдиню.

Оглядова екскурсія по Ґданську 15€
Запрошуємо у Ґданськ - найбільший порт Польщі, її бурштинову столицю, "вільне місто", славний середньовічний Данциґ, що подібно до знаменитого портового крана-журавля щоденно виглядає своїх гостей. Пишний Маріацький костел, три стрункі ратуші, старовинний Великий млин, симпатичні барокові кам'яниці, могутні залишки оборонних мурів та міські брами - місто з тисячолітньою складною історією і дбайливими мешканцями, які безмежно в нього закохані, досі дивує вибагливого мандрівника. Сьогодні отримаєш задоволення від прогулянки по вузьких вуличках Ґданська, де кожен будинок, кожен під’їзд, майже кожне вікно мають якусь унікальну прикрасу: скульптуру, барельєф або фреску. Тут ти обов'язково відкриєш для себе щось зовсім нове! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.
Збір групи. Нічний переїзд у Львів.

День 9

Прибуття у Львів орієнтовно о 12:00.

Включено

 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання у готелях 3*
 • харчування - сніданок в готелі
 • супровід керівника групи
 • оглядові екскурсії згідно програми туру
 • проїзд на паромі Таллінн - Гельсінкі; Турку-Стокгольм-Рига (4-римісна каюта)
 • медична страхівка

Додатково замовити
(не включено у вартість)

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці)

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 20 вер. - 29 вер.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

23.06 На гуцульське весілля у Верховину

Івано-Франківськ - Криворівня - Верховина - Ворохта, Ukraine 23 черв. - 23 черв.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

29.06 Колочава, Синевир і Шипіт

Івано-Франківськ - Синевир - Колочава - Шипіт - Івано-Франківськ, Ukraine 29 черв. - 29 черв.