Карпати

На гуцульське весілля у Верховину

 Івано-Франківськ - Криворівня - Верховина - Ворохта, Ukraine
940грн / Особа

ГРУПОВА ЕКСКУРСІЯ

транспорт + гід

Місцезнаходження

120 км. від Івано-Франківська

Дата

Зручний для вас час

Тривалість ~ 10 - 11 годин

Опис

Вартість збірної екскурсії - 940 грн/дорослий, 890 грн/дитина + вхідні квитки в музеї (150/100грн). Показ гуцульського весілля включено. За бажанням - гуцульський обід 200 грн.

Виїзд з Івано-Франківська о 08:00

08:00 виїзд з Івано-Франківська.

Прибуття до Верховини, мальовничого міста на схилах Карпат. Відвідання унікального Музею Штопора, де ви дізнаєтеся багато цікавого про історію та різновиди цього невеличкого, але важливого пристосування. Дегустація домашнього молодого вина та цікава розповідь про культуру виноробства.

Піднімемось за фото-враженнями до оглядового майданчика, де нас зустріне не лише свіже гірське повітря та тиша гірських вершин, але і привабливі краєвиди на Верховину та оточуючі Карпати.

Переїзд до Музею Гуцульської Магії. Занурення у світ відомих карпатських мольфарів. Унікальні експозиції розкриють перед вами таємниці гуцульського мистецтва та магії.

А далі їдемо на Гуцульське весілля. Станемо учасниками тетралізованого показу. Під чарівні мелодії троїстих музик відтворяться гуцульські звичаї та обряди справжнього весілля. Після «вистави» гості матимуть можливість скуштувати традиційні гуцульські страви та напої.

На зворотній дорозі будемо відкривати таємниці живої екосистеми болота Рудяк. На цих просторах розгортається чудовий світ, де кожен квадратний метр абсолютно унікальний. На одному квадратному метрі болота Рудяк можна знайти та ідентифікувати понад 200 видів живих організмів. Крім того, у Ворохті ми побачимо відомі кам'яні аркові мости-віадуки, які тягнуться понад мальовничою річкою Прут.

Після активного вечору повертаємось до Івано-Франківська.

Замовляйте екскурсію в  Туристичній фірмі «Надія» 050 434 09 58, (0342) 72 70 40 , tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки (150/100 грн)

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 20 вер. - 29 вер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

21.07 Один день у гуцулів: Шешорські водоспади - Маєток Св. Миколая - г. Острий - Косів - Еко-ферма

Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Яворів - Івано-Франківськ, Ukraine