Карпати

Вікенд в Карпатах!

 Івано – Франківськ – Яворів – Шешори - Коломия - Галич - Івано-Франківськ, Ukraine

Проживання

1 ніч в Івано-Франківську

Харчування

1 сніданок, 1 вечеря

Тривалість

2 дні / 1 ніч

Маршрут

Івано-Франківськ - Яремче - Маковиця - Галич – Івано-Франківськ

Опис

Вартість туру під запит

 

День 1.

Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська.

Яворів-Шешори-Коломия

  Яворів запрошує насолодитися розмаїттям гуцульських народних промислів.  В “столиці” ліжникарства майже кожна сім’я займається виробництвом речей із теплої овечої шерсті. Старовинні орнаменти, дерев’яні верстати, сімейні традиції виплітання гуцульських покривал показують кращі  народні  майстри. Тут можна оглянути процес  виробництва ліжників (теплих покривал з овечої шерсті), придбати теплі речі з вовни та унікальні сувеніри. (вх.кв.- 80 грн./ос)

За бажанням на обід завітаємо на форельне господарство, зловимо рибу і скуштуємо її з кулешею.

Сріблясті водоспади розташувалися каскадами у невеличкому селищі Шешори в Карпатах. Саме їхня краса надихнула місцевого автора на написання знаменитої “народної” пісні «Гуцулка Ксеня».

 Історія міста Коломия сягає 12 ст., коли були знайдені поклади солі. Біля шахт виникло поселення, яке з часом виросло у місто і своїми ярмарками навіть переважало Львів. Сучасна Коломия відома на всю Україну незвичайним  музеєм “Писанки”. Тут зібрана колекція з усіх регіонів України, писанки вишиті нитками, оздоблені бісером, насінням та соломкою (вх.кв.- 60/45 грн./ос).  В Коломиї знаходиться найбільший греко-католицький собор на території Західної України, який вміщає 5000 осіб. Вільний час.

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря

Поселення в готелі  NADIYA  HOTEL ***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська (після 14:00).

День 2.

Сніданок – шведська лінія

Івано-Франківськ- Галич

  Пішохідна  екскурсія по Івано-Франківську. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля NADIYA HOTEL. Драматичний театр імені Івана Франка, центральна площа  Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії –  за бажанням підйом  на Ратушу (вх.кв 40/20 грн/ос.). Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці.

 Окремої уваги екскурсантів заслуговує  мистецька галерея «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  подивитись, як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур  прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св. Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.

 Переїзд до м. Галич – колишньої столиці Галицько-Волинського князівства. Відвідання музею Природи та Центру реабілітації диких тварин ( вх.кв –70/30 грн/ос ). Унікальна екосистема збережена на території галицького району і представлена у музеї Природи.  Поруч розмістили Центр реабілітації диких тварин: ведмеді, вовки, лисиці, муфлони, павичі та дикі птахи.  Підйом до Старостинського замку, де до наших днів збереглися мури оборонної башти. Панорама Дністра, що відкривається з Галич-гори не залишить байдужим найвибагливішого мандрівника.

Повернення до Івано-Франківська.

Від’їзд групи.

 

 

Включено

 • 1 ніч в Nadiya hotel
 • 1 сніданок, 1 вечеря
 • Страхування
 • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

 • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 20 вер. - 29 вер.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

21.07 Один день у гуцулів: Шешорські водоспади - Маєток Св. Миколая - г. Острий - Косів - Еко-ферма

Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Яворів - Івано-Франківськ, Ukraine