Карпати

Яремче, музей лицарства, замок Пнів (дитячий)

 Івано-Франківськ - Яремче - Надвірна, Ukraine
650UAH / Особа

ГРУПОВА ЕКСКУРСІЯ

транспорт + гід

місцезнаходження

100 км від Івано-Франківська

Дата

Зручний для Вас час

Тривалість ~ 8 / 9 годин

Опис

Вартість збірної екскурсії  - 650 грн/дорослий, 590 грн/дитина + вхідні квитки

09:30 Виїзд з Івано-Франківська.

Їдемо в Яремче - невелике гірське містечко, що складається також з двох присілків (Ямна і Дора). 

На виїзді в Яремче зупинимось в присілку Дора, який умовно називають дверима у Карпати. Тут оглянемо унікальну церкву Святого пророка Іллізбудовану на початку 20 ст в типовому гуцульському стилі.

В центральній частині міста Яремче ми побачимо справжню перлину гуцульської архітектури - ресторан “Гуцульщина”, ринок справжніх гуцульських сувенірів (карпатські гриби, овечі ліжники, косівська кераміка, космацькі писанки, вироби з дерева та шкіри), водоспад Пробій, який розташований на річці Прут, яка бере свій початок від гори Говерли, найвищої вершини українських Карпат. Вільний час біля водоспаду або відвідування парку розваг "Гедзьо". Парк вражає своєю унікальністю, оскільки він створений у стилі села хоббітів. На території парку розташовані чарівні будиночки, а також хоббіт-паб, міні-зоопарк, палац скарбів із тематичним магазином сувенірів і багато інших цікавинок.

Розваги для дітей роблять "Гедзьо" ідеальним місцем для відпочинку для всієї родини. Кожен відвідувач може не лише насолодитися красою природи, але й відчути себе учасником казкового світу, в якому хоббіти живуть своїми цікавими життями. "Гедзьо" - це не просто парк розваг, а справжній куточок казки прямо в серці Карпат (вх. кв).

Обід (за бажанням, оплата по меню).

Наступна зупинка - приватний інтерактивний "Музей Лицарства" для знайомства з культурою епохи Середньовіччя, де кожен матиме змогу приміряти обладунки, постріляти з лука, спробувати свої сили в боях на мечах. Прямуємо до Пнівського замку. І хоча від колишньої величі та слави Пнівського замку залишились лише руїни, торкнувшись цих мурів, ви відчуєте дух століть. Крім того, подейкують, що Довбуш залишив там свої скарби, то ж і ми спробуємо їх відшукати (вх. кв. 100 грн/ос).

За бажанням групи візит до Парку історії Землі - інтерактивний парк-музей. Місце, де можна відчути себе справжнім науковцем, археологом. Гості “Парку історії Землі”  зможуть відвідати локацію археологічних розкопок, де можна буде викопувати історичні артефакти, вивчати історію людства, весело і з користю проводити час. Крім того, в парку мешкають леви та тигри, а ще є страуси, дитячі майданчики та безліч розваг (вх. кв.)

Повернення до Івано-Франківська.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 20 вер. - 29 вер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

23.06 На гуцульське весілля у Верховину

Івано-Франківськ - Криворівня - Верховина - Ворохта, Ukraine 23 черв. - 23 черв.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

29.06 Колочава, Синевир і Шипіт

Івано-Франківськ - Синевир - Колочава - Шипіт - Івано-Франківськ, Ukraine 29 черв. - 29 черв.