Карпати

Знайомтесь - Карпати!

 Івано-Франківськ - Яремче - Буковель - Івано-Франківськ, Ukraine
1,350грн / Особа

Проживання

1 ніч в Івано-Франківську

Харчування

сніданок, майстер-клас з бургера

Тривалість

2 дні / 1 ніч

Маршрут

Івано-Франківськ - Яремче - Буковель - Івано-Франківськ

Опис

Вартість туру - 2100 грн/особа при групі 8 осіб

Вартість туру - 1580 грн/особа при групі 18 осіб

Вартість туру - 1350 грн/особа при групі 48 осіб

День 1.  Івано-Франківськ

Приїзд до Івано-Франківська.

Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська.

Пішохідна екскурсія по Івано-Франківську. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка ,центральна площа  Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  поглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св. Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога. За бажанням в кінці екскурсії підйом на Ратушу (вх. кв. 20грн/дор, 10 грн/дит).

Фотоквест Франківськом. Мета: за найкоротший проміжок часу необхідно знайти максимальну кількість будівель, фрагменти яких зображені на фотографіях та сфотографувати одного й того ж учасника команди. Фото потрібно надіслати через Viber організатору та отримати максимальну кількість балів із можливих 200.

Майстер-клас “Склади свій бургер”. Цікаві факти з історії страви та широкий вибір складників, з яких кожен створює свій унікальний бургер і весело проводить час.  А бургери від "Надії" не тільки смачні, але й корисні! Адже ми готуємо котлети для них в спеціальній печі Хоспер, завдяки чому в м'ясі зберігаються поживні речовини.

Вільний час для прогулянок містом.

День 2. Яремче – Буковель

Сніданок - шведська лінія.

Автобусна екскурсія в Яремче. За легендами Олекса Довбуш зі своїми друзями заховав скарб в горах і всі хочуть знайти його. Вільний час біля водоспаду Пробій, що на річці Прут, де можна прогулятись  по місцевому ринку сувенірів.

Переїзд до ТК Буковель.  Вільний час.

У вільний час Ви можете на вибір:

Відвідати етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг на території "Буковелю", яка знаходиться за Озером Молодості. (вх. кв. у етно-парк «Гуцул Ленд»).

Піднятись на оглядовому  підйомнику (додатково оплачується  згідно прайсу ТК Буковель).

Повернення до Івано-Франківська. Вільний час.

Трансфер на вокзал.

 

Включено

  • 1 ніч в Nadiya hotel
  • сніданок, майстер-клас з бургера
  • Страхування
  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

24.09 Верховина - столиця Гуцульщини

Івано-Франківськ - Криворівня - Верховина, Ukraine
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

25.09 Грибний тур: Яремче та Микуличин

Івано-Франківськ - Яремче - Микуличин, Ukraine
package
  • Рекомендуємо

Франківськ гастрономічний

Івано-Франківськ, Ukraine 26 вер. - 26 вер.