Карпати

01.10 Місцями сили: Терношорська лада - Форельне господарство - Шешори - Пляж - Підвісний місток

 Івано-Франківськ - Косів - Яворів - Шепіт - Шешори - Пістинь, Ukraine
 01 жовт. - 01 жовт.
720UAH / Особа

ГРУПОВА ЕКСКУРСІЯ

транспорт + гід

місцезнаходження

110 км від Івано-Франківська

Дата

01.10.2023

Зручний для Вас час

Тривалість ~ 10 / 12 годин

Опис

Вартість збірної екскурсії 01.10.2023 - 720 грн/дорослий, 680 грн/дитина + вхідні квитки

Виїзд з Івано-Франківська о 08:00.

Подорож до Косова – колиски гуцульського народного мистецтва. У Косові окрім вишиванок, коралів, найкращим сувеніром може стати косівська мальована кераміка – нематеріальна художня спадщина людства ЮНЕСКО. Робимо фотопаузу на косівському водоспаді Гук.

Далі помандруємо з вами до скельного комплексу Терношорська Лада прадавніми Карпатськими лісами, де зустрінемо чимало ендеміків. Кажуть, тут знаходилось стародавнє святилище богині Лади. А сьогодні, як ніколи, хочеться знайти те місце «сили», що дасть нам можливість віднайти гармонію, зцілення від недуг, наповнить «доброю» енергією і допоможе здійснити бажання. До речі, саме сюди стародавні слов’яни приходили з проханнями до богині допомогти стати мамою.

Місцеве населення називають ці скелі "Головою Довбуша", і багато хто ходив, а дехто - і тепер іде до цих скель подивитися саме на Довбушеву голову. Але, насправді, ця кам’яна брила є стародавнім зображенням вагітної жінки, що повністю вкладається в канонічний праобраз Великої Матері, без чіткого обличчя, але з обрисом тулуба і правої руки, що прикриває живіт.

Далі заїдемо скуштувати найсмачнішого гірського пструка  на форельне господарство, де ви самостійно впіймаєте свій обід, а доки чекатимете на приготування – сповна насолодитесь чистим повітрям, мальовничим водоспадом Яворівська Ніагара та особливим спокоєм (замовлення по меню).

Переїзд до сріблястих водоспадів (Шешорські водоспади).  В межах села річка Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо».

Не забуваємо плавки, адже заїдемо до "секретного" пляжу. Крім того, влаштуємо фотосесію на підвісному містку.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • обід на форельному господарстві

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Європа
Від 5,351грн Переглянути тур

Містична Трансільванія

Львів - Івано-Франківськ - Буштень - Брашов - Бран - Пелеш - Кантакузіно - Івано-Франківськ - Львів, Romania 29 вер. - 01 жовт.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

30.09 Грибний тур + Старуня

Івано-Франківськ - Молодьків - Гвізд - Старуня, Ukraine 30 вер. - 30 вер.