Карпати

25.06 Місцями сили: Терношорська лада - Форельне господарство - Гончарство - Шешори - Пляж - Підвісний місток

 Івано-Франківськ - Косів - Яворів, Ukraine
570UAH / Особа

ГРУПОВА ЕКСКУРСІЯ

транспорт + гід

місцезнаходження

110 км від Івано-Франківська

Дата

25.06.2022р.

Зручний для Вас час

Тривалість ~ 9 / 10 годин

Опис

25.06 - група набрана.

Вартість збірної екскурсії 25.06.22 - 570 грн/дорослий, 520 грн/дитина + вхідні квитки

Вартість індивідуальної екскурсії - 4500 грн. У групі від 1 до 3 туристів.

Виїзд з Івано-Франківськ о 08:30.

Подорож до Косова – колиски гуцульського народного мистецтва. У Косові окрім вишиванок, коралів, найкращим сувеніром може стати косівська мальована кераміка – нематеріальна художня спадщина людства ЮНЕСКО. Знайомство з кращими місцевими гончарями, які покажуть як виготовити свій власний виріб, навчать його розписувати і просто піднімуть настрій своїми цікавими розповідями (вх. кв. 80 грн, власний виріб - 120 грн).

Переїзд до сріблястих водоспадів (Шешорські водоспади).  В межах села річка Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо».

Не забуваємо плавки, адже заїдемо до "секретного" пляжу. Крім того, влаштуємо фотосесію на підвісному містку.

А після майстер-класу ми помандруємо з вами до скельного комплексу Терношорська Лада прадавніми Карпатськими лісами, де зустрінемо чимало ендеміків. Кажуть, тут знаходилось стародавнє святилище богині Лади. А сьогодні, як ніколи, хочеться знайти те місце «сили», що дасть нам можливість віднайти гармонію, зцілення від недуг, наповнить «доброю» енергією і допоможе здійснити бажання. До речі, саме сюди стародавні слов’яни приходили з проханнями до богині допомогти стати мамою.

Місцеве населення називають ці скелі "Головою Довбуша", і багато хто ходив, а дехто - і тепер іде до цих скель подивитися саме на Довбушеву голову. Але, насправді, ця кам’яна брила є стародавнім зображенням вагітної жінки, що повністю вкладається в канонічний праобраз Великої Матері, без чіткого обличчя, але з обрисом тулуба і правої руки, що прикриває живіт.

Добре прогулявшись рухаємось в напрямку дому. По дорозі заїдемо скуштувати найсмачнішого гірського пструка  на форельне господарство, де ви самостійно впіймаєте свій обід, а доки чекатимете на приготування – сповна насолодитесь чистим повітрям, мальовничим водоспадом та особливим спокоєм доки дітки розважатимуться на дитячому майданчику (замовлення по меню).

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки (80грн/ос + 120 грн гончарування за бажанням)

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

26.06 Лавандове поле – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша

Івано-Франківськ - Лавандове поле – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша, Ukraine 26 черв. - 26 черв.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

26.06 Вікенд у бойків: Гошівський монастир - Інтерактивний музей - Медоварня - Сироварня

Івано-Франківськ - Гошів - Вигода - Новий Мізунь, Ukraine 26 черв. - 26 черв.