Карпати

07.07 Місцями сили: Терношорська лада - Форельне господарство - Шешори - Пляж - Підвісний місток

 Івано-Франківськ - Косів - Яворів - Шешори - Пістинь, Ukraine
 07 лип. - 07 лип.
840UAH / Особа

ГРУПОВА ЕКСКУРСІЯ

транспорт + гід

місцезнаходження

110 км від Івано-Франківська

Дата

07.07.2024р.

Зручний для Вас час

Тривалість ~ 10 / 12 годин

Опис

Вартість індивідуальної екскурсії (легкове авто + гід) для 1-3 туристів: 7000 грн

Вартість збірної екскурсії 07.07.2024р. - 840 грн/дорослий, 780 грн/дитина + вхідні квитки

Виїзд з Івано-Франківська о 08:00.

Подорож до Косова – колиски гуцульського народного мистецтва. У Косові окрім вишиванок, коралів, найкращим сувеніром може стати косівська мальована кераміка – нематеріальна художня спадщина людства ЮНЕСКО. Робимо фотопаузу на косівському водоспаді Гук.

Далі помандруємо з вами до скельного комплексу Терношорська Лада прадавніми Карпатськими лісами, де зустрінемо чимало ендеміків. Кажуть, тут знаходилось стародавнє святилище богині Лади. А сьогодні, як ніколи, хочеться знайти те місце «сили», що дасть нам можливість віднайти гармонію, зцілення від недуг, наповнить «доброю» енергією і допоможе здійснити бажання. До речі, саме сюди стародавні слов’яни приходили з проханнями до богині допомогти стати мамою.

Місцеве населення називають ці скелі "Головою Довбуша", і багато хто ходив, а дехто - і тепер іде до цих скель подивитися саме на Довбушеву голову. Але, насправді, ця кам’яна брила є стародавнім зображенням вагітної жінки, що повністю вкладається в канонічний праобраз Великої Матері, без чіткого обличчя, але з обрисом тулуба і правої руки, що прикриває живіт.

Далі заїдемо скуштувати найсмачнішого гірського пструка  на форельне господарство, де ви самостійно впіймаєте свій обід, а доки чекатимете на приготування – сповна насолодитесь чистим повітрям, мальовничим водоспадом Яворівська Ніагара та особливим спокоєм (замовлення по меню).

Переїзд до сріблястих водоспадів (Шешорські водоспади).  В межах села річка Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо».

Для кого температура водички комфортна у листопаді - не забуваємо плавки, адже заїдемо до "секретного" пляжу. Крім того, влаштуємо фотосесію на підвісному містку.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • обід на форельному господарстві

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary 20 вер. - 29 вер.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

23.06 На гуцульське весілля у Верховину

Івано-Франківськ - Криворівня - Верховина - Ворохта, Ukraine 23 черв. - 23 черв.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

29.06 Колочава, Синевир і Шипіт

Івано-Франківськ - Синевир - Колочава - Шипіт - Івано-Франківськ, Ukraine 29 черв. - 29 черв.