Тури в Угорщину

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська (7 ночей)

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary
package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина

Автобус на термали Хайдусобосло з Івано-Франківська

Івано-Франківськ - Калуш- Долина- Хайдусобосло - Долина - Калуш- Івано-Франківськ, Hungary

Тури на термальні купальні Угорщини

У Артура Шопенгауера є цитата, що здоров'я цінніше, ніж будь-які гроші, саме тому здоровий бідняк набагато заможніший, аніж  недужий король. Звичайно, хотілося б, щоб кожен, хто потребує грошової підтримки, був нею забезпечений. Але дійсно,немає нічого  важливішого аніж  здоров'я. Тому на турботу про себе потрібно приділяти найбільше часу. Побільше відпочивати і періодично відвідувати оздоровчі курорти.
В оздоровчих подорожах існують  тимчасові тренди та класичні і завжди ефективні методи. Наприклад, термальні води, позитивні властивості на здоров'я яких доведені столітнім досвідом. Вони чинять оздоровчий вплив на тіло, внутрішні органи, нервову систему. А також на душевний стан, тому що лежати в теплому басейні, оточеному небаченою красою природи, надзвичайно приємно.
 
Чим хороші термальні курорти Угорщини?
Головна користь гарячих джерел - це вода. І справа не в температурі, а в хімічному складі. Різні термальні джерела характеризуються різним набором хімічних елементів, що містяться в них. Найчастіше  зустрічається йод, що є надзвичайно важливим для нормального функціонування організму. Оскільки сучасна людина регулярно страждає від нестачі йоду,а це негативно  впливає на роботу ендокринної системи, що  відповідає за гормональний фон, забезпечує загальний добробут і здорового стану тіла і психіки. Тому відвідування термальних джерел буде корисно і в рамках лікування ряду захворювань, і для профілактики.
З якими захворюваннями слід їхати на термальні купальні Угорщини:
 • проблеми кишково-шлункового тракту;
 • хронічні хвороби дихальної системи;
 • неврологічні розлади;
 • гінекологічні хвороби (в тому числі безпліддя);
 • проблеми опорно-рухового апарату.
 
Як  можна побачити, гарячі джерела можуть допомогти у вирішенні великої  кількості проблем, а Угорщина володіє широким спектром подібних курортів. Багатьом з них близько ста років,і з них є ті, які допомагали людям впоратися з хворобами ще за часів Стародавньої Греції і Римської Імперії. Тому, скориставшись досвідом століть, ви можете поправити своє здоров'я і просто відпочити.
Найпопулярніші місцеві курорти:
 1. Хайдусобосло;
 2. Будапешт;
 3. озеро Хевіз;
 4. Шарвар;
 5. Дебрецен.
Найчастіше туристів цікавлять  спа-тури в Угорщину, а саме курорт Хайдусобосло. Щорічно його відвідують тисячі відпочиваючих з усього світу, які говорять про чудодійні властивості води. В її складі йод, бром, мідь, цинк, срібло і багато інших елементів. Лікувальні процедури на цьому курорті допомагають впоратися з хворобами опорно-рухового апарату. Також, лікарі рекомендують відвідувати ці місця після операцій і сильних травм, щоб відновитися і набратися сил. Крім цього, Хайдусобосло пропонує гостям ще й різноманітне дозвілля - тут є лазні, басейни, печери, концертні павільйони,  кафе і ресторани на різний смак.
У столиці Угорщини, в Будапешті, теж досить багато термальних джерел. Серед 130 джерел є як дуже популярні купальні, на яких завжди багато відпочиваючих з усього світу (Сечені, Геллерт, Лукач), так і більш локальні, затишні, улюблені місцевими (Кіра, Рубашов). А ще в Будапешті неймовірна архітектура, тому після курсу термальної реабілітації можна прогулятися і насолодитися красою старовинного міста.
 
Якщо Ви жодного разу не купували тур на термальні води, то зверніть увагу на озеро Хевіз. У місцевих купальнях під відкритим небом тепло навіть взимку, а головна тутешня цінність - це лікувальні грязі. Вони лікують запальні захворювання, позбавляють від ревматизму, в купальнях можна подолати посттравматичний синдром, вилікувати нервові розлади і навіть безпліддя.
І не варто сумніватися в ефективності тутешніх курортів, адже всі вони позиціонуються як лікувальні, рекомендуються практикуючими медиками і контролюються представниками системи охорони здоров'я. Тому такі тури будуть вдалою ідеєю як для вас, так і для ваших батьків - на літніх людей відпочинок на таких курортах чинить  найбільш сприятливий вплив.
 
Як відвідати гарячі джерела в Угорщині?
Туристичний оператор «Надія» організовує спа-тури в Угорщину з Івано-Франківська на регулярній основі. Ми пропонуємо своїм клієнтам найкращі напрямки і найкомфортніше розміщення. Ми запрошуємо Вас відвідати гарячі джерела на території Угорщини, проте, окремо рекомендуємо відвідати курорт Хайдусобосло. Ми бажаємо вам міцного здоров'я і пропонуємо звернутися до наших менеджерів за путівкою.

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати
Від 1,180грн Переглянути тур

08.06 Бричка-тур або Космач - столиця народних промислів

Івано-Франківськ - Космач, Ukraine 08 черв. - 08 черв.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

09.06 Яремче, музей лицарства, замок Пнів (дитячий)

Івано-Франківськ - Яремче - Надвірна, Ukraine 09 черв. - 09 черв.