Карпати

Карпатська Гойдалка та гора Костел-Ґорґан

 Івано-Франківськ - Микуличин, Ukraine
840грн / Особа

індивідуальна екскурсія

авто + гід

місцезнаходження

75 км. від Івано-Франківська

Зручна для вас дата

Щодня, під запит

Зручний для Вас час

Тривалість 9/10 годин

Опис

Вартість екскурсії - 2520грн. У групі від 1 до 3 туристів.

По шляху Івано-Франківськ - Надвірна - Яремче - Микуличин ми відвідаємо:

          - Інстагойдалка в Микуличині з видом на гору Хом’як (В околицях села Микуличин є величезна гойдалка висотою з сосну – місцева розвага. Туди однозначно варто піднятися і покататися і дорослим, і дітям. А якщо хочеться особливого адреналіну – зробіть ось так: сядьте на неї удвох так, тримайтеся міцніше, щоб не випасти, і попросіть щоби вас розгойдали сильніше. Враження таке, ніби ти летиш над селом і над горою. Трохи страшно, але дуже цікаво і краєвид неймовірний).

          - Піший підйом тривалістю 30-40 хв. на вершину г. Костел-Ґорґан (Коли є величезне бажання піти в гори, але так, щоб недалеко, то є унікальне місце, котре легко доступне, але дуже мальовниче і дарує неймовірної краси краєвиди.  Гора заввишки 1049 м н.р.м. завершується потужною скелею із  вражаючою панорамою навколишніх полонин та лісів, а також  Чорногірського масиву).

          - Відвідання приватної пивоварні «Гуцульське» (Побудована 2002 року в селі Микуличин і по праву стала візитівкою сучасного Микуличина. Основний напрямок, якого дотримується колектив пивоварні це натуральність та автентичність. Вариться пиво в натуральний спосіб під власною торговою маркою пиво Гуцульське®).

          - Церква Святої Трійці (Перші письмові згадки про місцеву церкву походять з 1700 р. Будівництво існуючої дерев'яної Троїцької церкви завершилось у 1868 р. Побудована відповідно до канонів гуцульського дерев’яного храмового зодчества - тричастинна хрестова в плані з короткими бічних гілками і широким центральним зрубом).

          - Музей звичаєвої символіки (Експозиція розміщена у трьох кімнатах традиційної гуцульської хати-ґражди. Тут представлені різноманітні речі: предмети побуту, одягу, вірувань тощо, на яких символи гуцульського етносу зображені в малюнках, вишивці, різьбі.)

 

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» 050 434 09 58, (0342) 72 70 40, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

10.12 Яремче та Микуличин + музей лицарства

Івано-Франківськ - Яремче - Микуличин, Ukraine 10 груд. - 10 груд.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

17.12 До Св. Миколая

Івано-Франківськ - Пістинь - Косів - Коломия - Івано-Франківськ, Ukraine 17 груд. - 17 груд.