Карпати

11.06 До Роксолани на Опілля: церква UNESCO - Чудотворна ікона - Дегустаційний зал олій, сиру, джину, віскі, морозива

 Івано-Франківськ-Рогатин-Чесники-Івано-Франківськ, Ukraine
 11 черв. - 11 черв.
490грн / Особа

групова екскурсія

транспорт + гід

місцезнаходження

75 км. від Івано-Франківська

Дата

11.06.2022р.

Тривалість

Тривалість 7/8 годин

Опис

Вартість збірної екскурсії 11.06.22 - 490 грн/дорослий, 450 грн/дитина + вхідні квитки

Вартість індивідуальної екскурсії - 2800 грн. У групі від 1 до 3 туристів.

10:00 - виїзд з Івано-Франківська до м. Рогатин - батьківщини Роксолани. Зупинимось біля пам'ятника відомій українці після чого підемо оглядати храм, в якому колись, за легендами, правив її батько - церкву Св. Духа в м. Рогатин, що входить у світову спадщину UNESCO. Є унікальною пам'яткою сакрального будівництва XVI ст. У своєму зовнішньому вигляді вона зберегла унікальні для християнського світу архітектурні особливості церков Рогатинського Опілля. З 6 серпня 1983 р. у стінах церкви діє музей дерев'яної архітектури і живопису XVI — XIX ст (вх. кв).

Переїзд до церкви Св. Миколая, історія якої пов'язана із чудотворною іконою, яка з мистецької точки зору була простою копією, намальованою на папері. У 1860 році у будинку місцевих мешканців Кугнатів ця іконка само відновилася. Двічі ікона залишалася неушкодженою, коли храми нищили, її мали з собою паломники на чолі з владикою Андреєм Шептицьким під час відвідин Ізраїлю у 1906 році. Далі неодмінно варто прогулялися селом до 100-річної каплиці, яка була встановлена на місці хати, де обновилася ікона. Переконані, розповіді місцевого священника точно вкарбуються у вашу пам'ять (вх.кв).

Їдемо оглядати панораму села Чесники – села, яке назване на честь того, що начебто тут жили дуже чесні люди. Місцеві краєвиди точно не залишать вас байдужими!

А далі мандруємо до церкви св. Михаїла – однієї з найдавніших на Івано-Франківщині – XIV століття. Цей храм охоронного типу є пам'яткою архітектури національного значення. У літературі зустрічаємо три різні назви цієї церкви – св. Михаїла, св. Миколая, Вознесіння Христового.

А на завершення їдемо до дегустаційного залу опільських олій. Власники відновили стару хату і відкрили міні-бізнес – крафтові олії. А ще тут можна скуштувати домашнього хлібу, опільського морозива й крафтового чесниківського сиру, що готують у місцевій сироварні за швейцарською технологією. А крім того, спробуємо локальний джин та віскі. А ще спробуємо смачнезну стрву з яськами і морелями. А дітки зможуть побавитись з кошенятами і цуценятами. Ця частина екскурсії вразить найвибагливішого гурмана, оце уже точно гарантуємо (вх.кв).

Після теплих розмов і смачних наїдків повертаємось до Івано-Франківська.

Замовляйте екскурсію в туристичній фірмі «Надія» +38 050 434 09 58, tour@nadia.if.ua

Включено

  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Додатково замовити
(не включено у вартість)

  • вхідні квитки та обід (320 грн / 200 грн)

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо

22.05 Вікенд у бойків: Гошівський монастир - Інтерактивний музей - Медоварня - Сироварня

Івано-Франківськ - Гошів - Вигода - Новий Мізунь, Ukraine 22 трав. - 22 трав.
package
  • Рекомендуємо

28.05 Яреме та Микуличин туристичні родзинки Прикарпаття

Івано-Франківськ - Яремче - Микуличин, Ukraine 28 трав. - 28 трав.
package
  • Рекомендуємо