Автобусні тури

Перу: Найкращий маршрут для акліматизації на висоті

 Ліма - Куско - Священна Долина - Мачу Пікчу - Куско, Peru
45,000грн / Особа

Дати

індивідуальний тур, під запит

Тривалість

5 ночей

Маршрут

Ліма - Куско - Священна Долина - Мачу Пікчу - Куско - Ліма

Опис

Найкращий маршрут для акліматизації на висоті

Куско знаходиться на висоті 3 399 м над рівнем моря, Пуно - на висоті 3827 м, тому дуже важливо планувати свою подорож таким чином, щоб по прибуттю, дати організму можливість акліматизуватися. Для більш легкої акліматизації, радимо першу ніч, по приїзду в Куско, провести в Священнії Долині або в Агуас Каліентес (Мачу Пікчу Пуебло).

Висота:

Писак і Урубамба (Sacred Valley) - 2 900 м над рівнем моря,

Руїни Мачу Пікчу - 2 400 м  над рівнем моря,

Мачу Пікчу Пуебло - 2 040 м  над рівнем моря.

Нові правила New Normal

Туристи під час екскурсій зобов'язані носити маски та дезінфікувати руки, тримати дистанцію від людей, як мінімум 1,5 метри.

Туристи повинні мати при собі діючу міжнародну медичну страхівку, яка покриває лікування коронавірусу. Радимо придбати страхівку від невиїзду.

* - расчет за туристические услуги осуществляется в гривнах, по курсу Нацбанка, установленному на день оплаты.

Включено

 • Екскурсії згідно програми, російською
 • Трансфер згідно з програмою
 • Розміщення в готелях категорії 4 *
 • Харчування згідно програми
 • Квиток на поїзд Inca Rail tourist class or Peru Rail в Мачу Пікчу і назад
 • Вхідний квиток в Мачу Пікчу

Додатково замовити
(не включено у вартість)

 • Міжнародний авіапереліт
 • Внутрішні авіаперельоти Ліма-Куско -Ліма
 • Квиток на автобус при піднятті на руїни Мачу Пікчу і назад. Оплата на місці 26 $. Залежить від курсу долара
 • Раннє заселення або пізніше виселення в готелях
 • Прохолодні і алкогольні напої

Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель (без гіда).

ЛІМА – Куско 3399 м - СВЯЩЕННА ДОЛИНА Переїзд з готелю в аеропорт (без гіда). О 9:45 год. Переліт в Куско О 11:05 год. прибуття, зустріч з гідом. Гід дасть поради з приводу акліматизації і обговорить деталі завтрашнього туру. Трансфер в Священну Долину (без гіда). Розміщення в готелі. Акліматизація на висоті. Увечері вільний час.

СВЯЩЕННА ДОЛИНА - Мачу Пікчу - Куско Сніданок у готелі. Трансфер з готелю на залізничну станцію з гідом. Прибуття в містечко Мачу Пікчу Пуебло, розташоване біля підніжжя гори недалеко від Мачу-Пікчу. Підйом на автобусі до руїн Священного міста інків (15-20 хвилин). Не включає квиток на автобус при піднятті на руїни Мачу Пікчу і назад. Оплата на місці 26 $. Залежить від курсу долара. Екскурсія в Загублене Місто Інків Мачу-Пікчу, яке вважається найпотужнішим енергетичним центром Південної Америки. Мачу-Пікчу є найбільш загадковим з археологічних знахідок ХХ століття. Включає обід. Далі - повернення на станцію в Агуас Кальентес і переїзд на поїзді. Прибуття. Трансфер в готель в Куско.

Куско, «Райдужні гори» З моменту свого відкриття, Райдужна Гора, поступово почала набирати популярність і навіть була включена в список National Geographic «100 кращих місць для відвідування, перш ніж померти». Райдужні гори або Вінікунка (Vinicunca) - так вони називаються мовою індіанців кечуа, що буквально означає "гори кольорів веселки". Краса Райдужних гір вабить мандрівників з усього світу. В інтернеті можна знайти багато фото і відео кольорових гір в Перу. Фотографи, як правило, використовують фотошоп, намагаючись підсилити кольори. Але ці різнобарвні гори в оточенні льодовиків прекрасні без всякого фотошопу! Кольорові шари цих гір сформувалися мільйони років тому з червоного піщаника, який під впливом кліматичних умов, підземних вод та домішок мінералів зафарбувалися в жовтий, зелений, білий і інші кольори. Не включає: -вхідні квитки, обід і оренду коня. Оплата на місці.

Куско- ЛІМА Сніданок у готелі. 8:30 год. Екскурсія по місту Куско з відвіданням найближчих археологічних комплексів (4 години). Куско був столицею величезної держави індіанців Тіуантінсуйу, за своїми розмірами перевершував Римську імперію в період її розквіту. Місто залите яскравим сонячним світлом і тому не випадково було центром культу Інті (Світила) - в 2006 році вчені з'ясували: рівень ультрафіолетового випромінювання тут найвищий в світі. Ви побачите знаменитий 12 -кутний камінь, зразок бездоганної кладки інків. У верхній частині міста знаходиться фортеця Саксайуаман, виступ якої ще одна загадка. Потім Ви відвідаєте: руїни Кенко - інкского святилища, де усередині величезної скелі можна побачити вівтар для жертвоприношень; Пука Пукара - дозорна фортеця,з якої охоронявся вхід в місто; і Тамбомачай - водні джерела, де інки віддавали культ воді як елементу світобудови. Відвідування музею Коріканча (Храм Сонця). Увага: додатково оплачуються вхідні квитки в екскурсійні об'єкти. Трансфер в аеропорт. Виліт до Ліми після 15 години. Трансер в готель.

ЛІМА Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт (без гіда). Вартість програми на 1 особу, дол. США

Рекомендуємо

package
 • Рекомендуємо
 • Угорщина
Від 19,500грн Переглянути тур

Хайдусобосло з Івано-Франківська 7 ночей

Чернівці - Івано-Франківськ - Калуш- Стрий - Хайдусобосло - Стрий - Калуш- Івано-Франківськ - Чернівці, Hungary
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати
Від 1,180грн Переглянути тур

08.06 Бричка-тур або Космач - столиця народних промислів

Івано-Франківськ - Космач, Ukraine 08 черв. - 08 черв.
package
 • Рекомендуємо
 • Карпати

09.06 Яремче, музей лицарства, замок Пнів (дитячий)

Івано-Франківськ - Яремче - Надвірна, Ukraine 09 черв. - 09 черв.