Ньїредьгаза

Уперше місто згадується в 1209 році під назвою Ньїр.  Місто, зруйноване в ХІІІ столітті, було відновлене у XVIII.

Також у місті є Музей під відкритим небом «Шошто», з лісопарком «Шошто» площею 320 гектарів, де можна побачити вікову архітектуру та звичаї сільського життя. У місті знаходиться зоопарк «Шошто», який є один з найкращих в Угорщини. У 2019 році тут відкрився найновіший готель міста - Hunguest Hotel Sóstó.

Щороку наприкінці літа у місті проводиться міжнародний музичний фестиваль «Відор», на який з'їжджаються шанувальники музичного мистецтва з усієї Європи.

Купальні Ньїредьгаза-Шоштофюрде розташовані на відстані чотири кілометри від міста у зеленій зоні. Завдяки солончаковому озеру цей курорт вже понад 300 років є улюбленим місцем для купання і відпочинку. Тут знаходиться комплекс термальних і прісних басейнів, обладнаних водними атракціонами. Вода має природну температуру 5° С та рекомендується при захворюваннях рухового апарату, гінекологічних захворюваннях та хворобах суглобів. Вода містить натрій, хлориди, луги, гідрокарбонати, йод та бром.

Восени 2005 року тут відкрився найсучасніший лікувально-розважальний комплекс «Акваріус».

 

 

 

 

 

Рекомендуємо

package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

26.06 Лавандове поле – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша

Івано-Франківськ - Лавандове поле – Коломия – Писанка - храм ЮНЕСКО - еко-чаї - музей Довбуша, Ukraine 26 черв. - 26 черв.
package
  • Рекомендуємо
  • Карпати

26.06 Вікенд у бойків: Гошівський монастир - Інтерактивний музей - Медоварня - Сироварня

Івано-Франківськ - Гошів - Вигода - Новий Мізунь, Ukraine 26 черв. - 26 черв.